Ogrodowy Styl Załęcze — Park w Załęcze Małe

Cieszymy się, że cię witamy!

Ogrodowy Styl Załęcze

Park w 98-335 Załęcze Małe, Polska, Załęcze Małe, Wojewodztwo Lodzkie, 98-335 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Ogrodowy Styl Załęcze: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  07:00–20:00
 • wtorek
  07:00–20:00
 • środa
  07:00–20:00
 • czwartek
  07:00–20:00
 • piątek
  07:00–20:00
 • sobota
  07:00–20:00
 • niedziela
  07:00–20:00

Ocena

4
/
5
Oparte na 9 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Lodzkie
Miasto:
Załęcze Małe
Telefon:
Kod pocztowy:
98-335

Informacje o Ogrodowy Styl Załęcze

Ogrodowy Styl Załęcze to polski Park z siedzibą w Załęcze Małe, Wojewodztwo Lodzkie. Ogrodowy Styl Załęcze na 98-335 Załęcze Małe, Polska,


Proszę o kontakt z Ogrodowy Styl Załęcze korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Ogrodowy Styl Załęcze, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Ogrodowy Styl Załęcze

 • Kazimierz
  Prześlij 09 Mar 2021
  Firma Pana Rafała wykonywała mi dom gorąco polecam jestem zadowolony z ich pracy oraz produktu
 • Antonina
  Prześlij 03 Aug 2015
  Znad jeziora Sławno
 • Marcelina
  Prześlij 19 Sep 2014
  Pomimo ładnych koncepcji domów oraz dobrego pierwszego wrażenia nie sposób polecić firmy p. Cembika. Trudny kontakt w każdej sprawie po wstępnych uzgodnieniach. Obiecuje, że wyśle -- nie wysyła. Obiecuje dokonać zmiany -- zapomina i myli. Obiecuje, że zadzwoni -- nie dzwoni. Telefon, e-mail od klienta traktuje jak dopust boży, rysunki "techniczne" wykonywane metodą chałupniczą. Domy nie posiadają projektów, co okazuje się dopiero po wielu tygodniach, przy próbie zgłoszenia budowy. Można powiedzieć, że firma sprzedaje zestaw desek, z opcjonalną usługą montażu, a nie dom. Mimo ustnych zapewnień, że dom jest całoroczny okazuje się, że nie spełnia wymogów domu całorocznego i jest to tylko dom letniskowy, w którym można -- jak ktoś chce -- mieszkać cały rok. Na upartego to i namiot jest całoroczny. Nie sposób uzyskać wiarygodnego kosztorysu. Po monitach przestaje odbierać telefony. Na koniec, po kilku miesiącach poświęconych na przygotowanie inwestycji, p. Cembik obraża się i odmawia budowy. Stracony czas. Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle. Jak ktoś ma czas, to niech kupi tam zestaw desek i robi samemu.
 • Zuzanna
  Prześlij 21 Jul 2014
  samochodową...Polecamy
 • Luiza
  Prześlij 14 Jun 2014
  Nie rozumiem skąd pojawiły się negatywne opinie na temat firmy Ogrodowy Styl Załęcze. Kontakt, jakość usługi, Użyte materiały, czas wykonania, Ekipa wszystko 5/5 :) Firma wykonała na moje zamówienie domek letniskowy. Jeżeli chcieli byście Państwo zobaczyć efekt końcowy Ich pracy, proszę o kontakt ;) Miałem okazję współpracować z kilkoma firmami budowlanymi i z żadną nie pracowało się tak dobrze. Serdecznie Polecam :)
 • Matylda
  Prześlij 06 Jun 2014
  Jeśli o mnie chodzi naprawdę polecam.
 • Marek
  Prześlij 06 Nov 2013
  Jesteśmy bardzo zadowoleni z domku narzędziowego oraz ławek. Szybko, fachowo, konkurencyjna cena. Po montażu cały teren wysprzątany. Za rok zamawiamy wiatę
 • Leonard
  Prześlij 24 Sep 2013
  Ciekawe projekty i tyle...ciezki kontakt z Panem Rafalem, wiecznie poza zasiegiem lub poza biurem, nie oddzwania,niestety w przypadku jakuchkolwiek reklamacji klient jest olewany. Zamowilismy w tej firmie domek, w calym srodku wyszla sinina z plesnia...Jedyny sensowny czlowiek w tej firmie to brat Pana Rafala-Piotr, niestety nie jest decyzyjny.
 • Juliusz
  Prześlij 07 Sep 2013
  W przeciwieństwie co do niektórych osób, które wypisują głupoty na temat Ogrodowego Stylu w Załęczu (osoba ta, pewnie ma zbyt wysokie mniemanie o sobie i sama nie wie czego tak naprawdę chce), firma ta jest bardzo solidna, świetny kontakt zarówno telefoniczny, jak i mail-owy. Pracownicy również bardzo mili, uczynni. Wszystko wykonane jest w terminie, sprawnie i czysto.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: