ZHU RITMO Zajazd Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Restauracja — Klub nocny w Wierzchlas

Cieszymy się, że cię witamy!

ZHU RITMO Zajazd Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Restauracja

Klub nocny w Krzeczów Wczasowa 49, 98-324 Wierzchlas, Polska, Wierzchlas, Wojewodztwo Lodzkie, 98-324 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat ZHU RITMO Zajazd Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Restauracja: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  10:00–21:00
 • wtorek
  10:00–21:00
 • środa
  10:00–21:00
 • czwartek
  10:00–21:00
 • piątek
  10:00–21:00
 • sobota
  10:00–03:00
 • niedziela
  10:00–23:00

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Lodzkie
Adres:
Krzeczów Wczasowa 49, 98-324 Wierzchlas, Polska, Wierzchlas, Wojewodztwo Lodzkie, 98-324
Miasto:
Wierzchlas
Telefon:
Kod pocztowy:
98-324

Galeria zdjęć

Map ZHU RITMO Zajazd Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Restauracja

Informacje o ZHU RITMO Zajazd Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Restauracja

ZHU RITMO Zajazd Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Restauracja to polski Klub nocny z siedzibą w Wierzchlas, Wojewodztwo Lodzkie. ZHU RITMO Zajazd Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Restauracja na Krzeczów Wczasowa 49, 98-324 Wierzchlas, Polska,

 

Proszę o kontakt z ZHU RITMO Zajazd Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Restauracja korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia ZHU RITMO Zajazd Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Restauracja, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o ZHU RITMO Zajazd Hotel Ośrodek Wypoczynkowy Restauracja

 • Leonard
  Prześlij 30 Jul 2016
  Jedzenie smaczne, kelnerki miłe, pokoje - warunki straszne, toalety w jeszcze gorszym stanie, bardzo brudno, dziury w podłogach i drzwiach, zepsute krany, brak mydła, ośrodek bardzo zaniedbany. Mimo zapewnień, że ośrodek cichy i spokojny, w nocy odbywają się dyskoteki do rana, nie da się wyspać, taki hałas. Spodziewajcie się też innego pokoju, niż zarezerwowany. Zdecydowanie nie polecam.
 • Tymon
  Prześlij 19 Oct 2015
  Dobre jedzenie i obsługa kelnerek to jedyny plus z jakim się tam spotkałem. Jeśli ktoś poszukuje noclegów to zdecydowanie lepiej wybrać inny ośrodek, nawet klikanaście kilometrów dalej. W RITMO osoba zarządzająca niechętnie z wyprzedzeniem pokazuje i przedstawia gościom stan wizualny pokoi (nawet o zdjęcia foto ciężko się doprosić). Jeśli już uda się i wcześniej widzimy jaki będzie pokój i się zgadzamy na noclegi, w dniu przyjazdu okazuje się że pokój wcześniej zarezerwowany jest zajęty przez kogoś innego, a osoba zarządzająca wprowadza do pokoju o dużo gorszym standardzie niż wcześniej umówiony, dużo gorszym standardzie mam na mysli dziury w drzwiach, brud, pajęczyny, popsuty kran, zdechłe owady. Cena za taki standard wyższa niż w niejednym pensjonacie nad naszym Bałtykiem. Dopełnieniem tego wszystkiego była jedna nieprzespana noc przy głośnej dyskotekowej muzyce w tym ośrodku, pomimo iż były zapewnienia że jest to ośrodek cichy i spokojny.
 • Wiktor
  Prześlij 06 Jun 2015
  Stare, brzydkie domki i nie miła obsługa. + za powrót do PRLu.
 • Oliwier
  Prześlij 23 Aug 2013
  Domki w strasznym stanie i nie mila obsługa
 • Olivia
  Prześlij 19 Jul 2013
  Najlepiej tam jest we wakacje są baseny ze zjeżdżalniami i od rana w basenie jak dla mnie ciepła woda.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: