Black Horse Szkoła Języków Obcych — Użyteczne miejsce w Wieluń

Cieszymy się, że cię witamy!

Black Horse Szkoła Języków Obcych

Użyteczne miejsce w POW 3, 98-300 Wieluń, Polska, Wieluń, Wojewodztwo Lodzkie, 98-300 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Black Horse Szkoła Języków Obcych: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 2 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Lodzkie
Adres:
POW 3, 98-300 Wieluń, Polska, Wieluń, Wojewodztwo Lodzkie, 98-300
Miasto:
Wieluń
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
98-300

Galeria zdjęć

Map Black Horse Szkoła Języków Obcych

Informacje o Black Horse Szkoła Języków Obcych

Black Horse Szkoła Języków Obcych to polski Użyteczne miejsce z siedzibą w Wieluń, Wojewodztwo Lodzkie. Black Horse Szkoła Języków Obcych na POW 3, 98-300 Wieluń, Polska,

 

Proszę o kontakt z Black Horse Szkoła Języków Obcych korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Black Horse Szkoła Języków Obcych, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Black Horse Szkoła Języków Obcych

  • Józef
    Prześlij 13 Nov 2014
    Lol widok w łebie to marzenie
  • Izabela
    Prześlij 08 Mar 2014
    Black Horse to wysoki poziom i pełen profesjonalizm w nauczaniu języków obcych. Z edukacji korzystały moje dwie córki, które po ukończeniu kursów języka angielskiego bez problemu zdały egzaminy CAE i FCE. Obecnie wykorzystują nabyte umiejętności językowe na uczelniach wyższych. Moja żona drugi rok uczęszcza na zajęcia z języka angielskiego , a ja po zakończonym kursie wakacyjnym w 2012 r. od października rozpocząłem edukację w grupie dla dorosłych. Do nauki motywuje nas wysoki poziom nauczania, miła atmosfera oraz dostosowanie poziomu nauki i godzin zajęć do potrzeb słuchaczy. Dodatkowym motywatorem jest też fakt, że pomimo krótkiego okresu nauki, podczas pobytu poza granicami Polski mogliśmy w miarę swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Gorąco polecam i życzę owocnej nauki w BLACK HORSE.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: