Kemping Rusałka — Pole namiotowe w Węgorzewo

Cieszymy się, że cię witamy!

Kemping Rusałka

Pole namiotowe w Leśna 2, 11-600 Węgorzewo, Polska, Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Kemping Rusałka: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Leśna 2, 11-600 Węgorzewo, Polska, Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600
Miasto:
Węgorzewo
Kod pocztowy:
11-600

Galeria zdjęć

Map Kemping Rusałka

Informacje o Kemping Rusałka

Kemping Rusałka to polski Pole namiotowe z siedzibą w Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Kemping Rusałka na Leśna 2, 11-600 Węgorzewo, Polska,

 

Proszę o kontakt z Kemping Rusałka korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Kemping Rusałka, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Kemping Rusałka

 • Andrzej
  Prześlij 23 Jul 2016
  Dałabym pięć gwiazdek za widoki i klimat, ale cena w stosunku so warunków sanitarnych koszmarna. Łazienki jak zro iine w latach 70tych, tak do tej pory nie odnawiane. Przepiękne miejsce, praktycznie w lesie, tylko warunki niezbyt dobre. Brak nawet malutkiej plaży, zejście do wody między wydeptanymi krzakami. I jak w większości przypadków brak wydzielonego miejsca do kąpieli w jeziorze przy brzegu, wszyscy biorą pieniądze, nikt nie interesuje się bezpieczeństwem osób przebywających w wodzie.
 • Grzegorz
  Prześlij 09 Jan 2016
  Przepiękne miejsce biwakowe na kampery, namioty z bazą domków kempingowych i pobliskim portem.
 • Damian
  Prześlij 13 Nov 2014
  Jest wszystko czego potrzeba ! Domki do wynajęcia ,pola namiotowe, sanitariaty, sklepik i przede wszystkim parę metrów do jeziora ;) . Sprzet wodny do wynajęcia i sympatyczna obsługa dopełniają całości .
 • Milan
  Prześlij 09 Apr 2014
  Camping w którym czas zatrzymał się w latach 90tych. Cześć domków jest własnością prywatną, a część należy do ośrodka. Z roku na rok jest co raz mniej cicho i spokojnie. Plaża jest mała i kamienista. Jest tu też pole namiotowe i miejsce na campery. To miejsce potrzebuje zdecydowanego zarządcy, który wprowadzi zasady i nada miejscu odpowiedni klimat.
 • Gustaw
  Prześlij 02 Jul 2013
  Fantastyczny ośrodek wypoczynkowy - cisza, las, jezioro, boisko do siatkówki. Nie nalezy spodziewać się standardu Hiltona, ale też nie tego się oczekuje. Domki z zewnatrz drewniane, proste, prysznice w środku. Oczywiście że pod prysznicami można znaleźć insekty, jesteśmy w lesie! Dobre zejscia do jeziora.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: