MOR Węgorzewo Green Velo — Parking w Węgorzewo

Cieszymy się, że cię witamy!

MOR Węgorzewo Green Velo

Parking w Armii Krajowej 12, Węgorzewo, Polska, Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat MOR Węgorzewo Green Velo: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

5
/
5
Oparte na 2 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Armii Krajowej 12, Węgorzewo, Polska, Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600
Miasto:
Węgorzewo
Stronie internetowej:
Kod pocztowy:
11-600

Galeria zdjęć

Map MOR Węgorzewo Green Velo

Informacje o MOR Węgorzewo Green Velo

MOR Węgorzewo Green Velo to polski Parking z siedzibą w Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. MOR Węgorzewo Green Velo na Armii Krajowej 12, Węgorzewo, Polska,

 

Proszę o kontakt z MOR Węgorzewo Green Velo korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia MOR Węgorzewo Green Velo, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o MOR Węgorzewo Green Velo

  • Ignacy
    Prześlij 28 Sep 2016
    Od Węgorzewa do Gołdapi szutrówka po nieczynnym nasypie kolejowym. Teren pagórkowaty ale ścieżka po nasypie równa (brak zjazdów i podjazdów). Ładne widoki, kilka wiaduktów, jesienią dużo jabłek. Szlak dobrze oznaczony. Trasę Węgorzewo - Gołdap pokonywałem kilkukrotnie w nocy i było ok. Oznaczenia GV odbijają się nawet w niewielkim świetle i nie sposób się zgubić. Na tym odcinku mało sklepów.
  • Tymoteusz
    Prześlij 21 Feb 2015
    MOR w Węgorzewie znajduje się nad Węgorapą (na oficjalnych mapach GV błędnie oznaczony). W kierunku Gołdapi następne Miejsce Odpoczynku Rowerzysty w Budrach.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: