Wiszniewski Janusz Apartament — Zakwaterowanie w Węgorzewo

Cieszymy się, że cię witamy!

Wiszniewski Janusz Apartament

Zakwaterowanie w Wczasowa 1, 11-600 Węgorzewo, Polska, Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Wiszniewski Janusz Apartament: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

5
/
5
Oparte na 2 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Wczasowa 1, 11-600 Węgorzewo, Polska, Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600
Miasto:
Węgorzewo
Telefon:
Kod pocztowy:
11-600

Galeria zdjęć

Map Wiszniewski Janusz Apartament

Informacje o Wiszniewski Janusz Apartament

Wiszniewski Janusz Apartament to polski Zakwaterowanie z siedzibą w Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Wiszniewski Janusz Apartament na Wczasowa 1, 11-600 Węgorzewo, Polska,

 

Proszę o kontakt z Wiszniewski Janusz Apartament korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Wiszniewski Janusz Apartament, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Wiszniewski Janusz Apartament

  • Mieszko
    Prześlij 04 Feb 2015
    Wraz z mężem i dziećmi mieliśmy okazję już kilka razy skorzystać z gościnności Pana Janusza. Szczerze polecam wszystkim Apartament u Pana Janusza. Przemiła atmosfera, spokój i cisza... Ogród do dyspozycji z dużym tarasem i grillem, basenem, huśtawką ogrodową i hamakiem... Dzieci były przeszczęśliwe.. Parking na terenie posesji. A sam apartament jest przestronną i niezwykle wysokiego standardu, z kuchnią, łazienką... świetnie wyposażony we wszystko czego tylko można sobie zażyczyć. Sam Pan Janusz jest niezwykle miłą, serdeczną i sympatyczną osobą - jak rzadko spotykać... Zawsze na powitanie przynosił dla nas świeżo przez siebie złowione i przyrządzone rybki :)
  • Feliks
    Prześlij 20 Dec 2014
    Naprawdę szczerze polecam ten apartament a sami jak tylko będziemy w Polsce napewno jeszcze nie raz skorzystamy z gościnności Pana Janusza.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: