Muzeum Kultury Ludowej W Węgorzewie — Muzeum w Węgorzewo

Cieszymy się, że cię witamy!

Muzeum Kultury Ludowej W Węgorzewie

Muzeum w Portowa 1, 11-600 Węgorzewo, Polska, Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Muzeum Kultury Ludowej W Węgorzewie: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  08:00–18:00
 • wtorek
  08:00–18:00
 • środa
  08:00–18:00
 • czwartek
  08:00–18:00
 • piątek
  08:00–18:00
 • sobota
  10:00–18:00
 • niedziela
  10:00–18:00

Ocena

3
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Portowa 1, 11-600 Węgorzewo, Polska, Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600
Miasto:
Węgorzewo
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
11-600

Galeria zdjęć

Map Muzeum Kultury Ludowej W Węgorzewie

Informacje o Muzeum Kultury Ludowej W Węgorzewie

Muzeum Kultury Ludowej W Węgorzewie to polski Muzeum z siedzibą w Węgorzewo, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Muzeum Kultury Ludowej W Węgorzewie na Portowa 1, 11-600 Węgorzewo, Polska,

 

Proszę o kontakt z Muzeum Kultury Ludowej W Węgorzewie korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Muzeum Kultury Ludowej W Węgorzewie, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Muzeum Kultury Ludowej W Węgorzewie

 • Nina
  Prześlij 28 Aug 2016
  Początek zapowiadał się bardzo słabo. Po zakupie biletów (norm. 10, ulg. 7, a rodzinny 30 za 2 + 2) pani oświadczyła, że mamy 20 minut do zwiedzenia skansenu z przewodnikiem i w tym czasie były do zobaczenia trzy pomieszczenia w głównym budynku. Pani po kolei otwierała drzwi, zapalała światło, puszczała muzykę i jak kapo stała nad nami i drugą rodziną pilnując aby czasem czegoś nie dotknąć. Wystawa słaba, eksponaty opisane tylko w języku polskim (ta druga rodziną była z Niemiec). Zwiedzanie mini skansenu było już znacznie lepsze przede wszystkim dzięki przewodnikowi, który bardzo fajnie opowiadała o tamtych czasach. Pani pozwalała dotykać eksponatów tłumacząc ich działanie. Ta część dzieciom się podobała. Podsumowując można ale nie obowiązkowo odwiedzić te miejsce. Znaczek turystyczny za 6,5 zł.
 • Milan
  Prześlij 31 May 2016
  Bardzo interesujace miejsce. Zwiedzanie zaczyna sie o okreslonych godzinach. Kazda grupa ma swojego przewodnika. Wystawy podzielone tematycznie pokazuja dokladnie wybrane prace rzemieslnicze np tkactwo. Goraco polecam nie tylko dla dzieci ale i doroslycb.
 • Marianna
  Prześlij 06 Mar 2016
  Różne wystawy tematyczne i kiermasze, chaty na skansenie dostępne do zwiedzania, dla dzieci atrakcją w sezonie są owce i kozy które można pokarmić trawką jak mają ochotę jeszcze. w pierwszy weekend sierpnia Regionalny jarmark folkloru - ogromna ilość stoisk regionalnych i nie tylko.
 • Anastazja
  Prześlij 22 Dec 2015
  Przewodnik super. Ciekawie opowiada i nie nudzi. Można było zjeść jabłka z muzealnej jablonki a ogryzek wyrzucić bez stresu na trawnik
 • Rozalia
  Prześlij 07 Aug 2013
  Ciekawe miejsce, pozytywnie się zaskoczyłam, super "pani przewodnik", która z zamiłowaniem opowiadała nam o dawnych urządzeniach, myślę że jest to też interesujące miejsce dla dzieci. Na miejscu był organizowany jakiś festyn
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: