Wenta Piekarnia I Cukiernia — Piekarnia w Ustka

Cieszymy się, że cię witamy!

Wenta Piekarnia I Cukiernia

Piekarnia w Marynarki Polskiej 45, 76-270 Ustka, Polska, Ustka, Wojewodztwo Pomorskie, 76-270 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Wenta Piekarnia I Cukiernia: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

3
/
5
Oparte na 6 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Pomorskie
Miasto:
Ustka
Telefon:
Kod pocztowy:
76-270

Informacje o Wenta Piekarnia I Cukiernia

Wenta Piekarnia I Cukiernia to polski Piekarnia z siedzibą w Ustka, Wojewodztwo Pomorskie. Wenta Piekarnia I Cukiernia na Marynarki Polskiej 45, 76-270 Ustka, Polska,


Proszę o kontakt z Wenta Piekarnia I Cukiernia korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Wenta Piekarnia I Cukiernia, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Wenta Piekarnia I Cukiernia

 • Asia
  Prześlij 28 Jan 2023
  Smak ciast to zawsze uważałam że to rzecz gustu i jednym smakuje innym nie. Za to zawsze kupowałam pieczywo z tej piekarni ale z punktu w Marinie aż do pewnego dnia. A mianowicie idąc z Polo do piekarni widzialam jak pani która tam sprzedaje paliła papierosy przed wejściem do centrum. Generalnie nic w tym złego gdyby nie to że ta pani ( Ukrainka ) była w rękawiczkach jednorazowych w których potem sprzedawała pieczywo i ciasto. Wracając z papierosa nawet nie zmieniła rękawic ani nie odkarzyla. Dzisiaj widziałam jak w rękawiczkach jednorazowych poszła do toalety i nie zmieniając ich po powrocie stanęła za lada i sprzedawała. Czy ktoś mógłby ją poinstruowac że rękawiczki są jednorazowe a nie jednodniowe. Osobiście nie jestem już klientka i nie polecam tego punktu.
 • Emilia
  Prześlij 23 Oct 2015
  Bardzo dobre lody. Duży wybór ciast i deserów. Wypieki i pieczywo smaczne. Polecam metrowca i desery z mascarpone. Jedyne czego mógłbym się czepiać to stosunek ceny do porcji, ale osobiście preferuję jakość, a nie ilość.
 • Błażej
  Prześlij 07 Mar 2015
  Bez rewelacji.
 • Alex
  Prześlij 28 Sep 2014
  Duży wybór dodatków do kawy porannej, świeże.
 • Liliana
  Prześlij 19 Jan 2014
  Wszystko pięknie wygląda. Niestety w smaku ciastka beznadziejne a kawa pozostawia wiele do życzenia
 • Konstanty
  Prześlij 06 Jan 2014
  Meeegaa dobre lody, polecam smak whiskey
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: