Zwierzyniecki Róg — Pole namiotowe w Trygort

Cieszymy się, że cię witamy!

Zwierzyniecki Róg

Pole namiotowe w 11-600 Trygort, Polska, Trygort, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Zwierzyniecki Róg: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
11-600 Trygort, Polska, Trygort, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600
Miasto:
Trygort
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
11-600

Galeria zdjęć

Map Zwierzyniecki Róg

Informacje o Zwierzyniecki Róg

Zwierzyniecki Róg to polski Pole namiotowe z siedzibą w Trygort, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Zwierzyniecki Róg na 11-600 Trygort, Polska,

 

Proszę o kontakt z Zwierzyniecki Róg korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Zwierzyniecki Róg, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Zwierzyniecki Róg

 • Karolina
  Prześlij 03 Dec 2015
  Z roku na rok coraz gorzej. Coraz wiecej zacumowanych lodzi przy brzegu, co uniemozliwia spokojne plazowanie. Naczynia myte bezposrednio w jeziorze skutecznie odstraszaja od plazy.
 • Nadia
  Prześlij 17 Aug 2014
  Świetne miejsce na camping. Obsługa wesoła,pomocna. Nawet świeże pieczywo z rana przyworza :) Niestety sanitariat mocno kuleje. Jest to barak z zamykanym na klucz prysznicem. Dwie kabiny to mało. Rano kolejki. Oprócz tego wszystko super. Dużo miejsca, pomosty, rowerki wodne, kajaki, miejsce na grilla, ognisko. Piękny widok na jezioro. Czysta woda, łagodne zejście do Jeziora. Jest bezpiecznie. Z dala od cywilizacji, w pełni można cieszyc się z urlopu w ciszy ,spokoju na łonie natury.
 • Urszula
  Prześlij 21 Apr 2014
  Mazurski raj woda las relax
 • Gracjan
  Prześlij 18 Sep 2013
  Super widoki, dobre wejście do wody (piaszczyste na dużą odległość). Niskie ceny za cumowanie jachtu. Niestety sanitariaty pozostawiają wiele do życzenia. Brudne, stare powalający zapach wszędzie w około. Nie trzeba wiele aby podnieść ten standard.
 • Ada
  Prześlij 02 Jul 2013
  Brak większej plaży. Jak już jest, to od brzegu na kilkanaście metrów mnóstwo kamieni na dnie :/ Niemal same miejsca do cumowania. Bardzo wyboista i błotnista droga dojazdowa. Trochę brak przestrzeni, bardzo tu ciemno i ciasno. Widoki mogę polecić ale to nie jest już zasługa właścicieli pola ;)
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: