Kościół Pw MB Różancowej — Kościół w Szarejki

Cieszymy się, że cię witamy!

Kościół Pw MB Różancowej

Kościół w Szarejki, 19-420 Szarejki, Polska, Szarejki, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-420 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Kościół Pw MB Różancowej: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

5
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Szarejki, 19-420 Szarejki, Polska, Szarejki, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-420
Miasto:
Szarejki
Kod pocztowy:
19-420

Galeria zdjęć

Map Kościół Pw MB Różancowej

Informacje o Kościół Pw MB Różancowej

Kościół Pw MB Różancowej to polski Kościół z siedzibą w Szarejki, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Kościół Pw MB Różancowej na Szarejki, 19-420 Szarejki, Polska,

 

Proszę o kontakt z Kościół Pw MB Różancowej korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Kościół Pw MB Różancowej, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Kościół Pw MB Różancowej

  • Pola
    Prześlij 23 Oct 2015
    Kościół w Szarejkach wzniesiony w latach 1718-1719 na potrzeby istniejącej tu parafii ewangelickiej. Wybudowano go w stylu gotyckim. W roku 1772 miała miejsce gruntowna renowacja kościoła w wyniku, której powstał budynek z kamienia, otynkowany. Po II wojnie światowej kościół został przejęty na potrzeby parafii rzymsko-katolickiej. Ołtarz przebudowano – usunięto ambonę, dwa uszaki z górnej kondygnacji i wiele figur. Przemalowano go na niebiesko i umieszczono w ołtarzu obraz Matki Bożej.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: