Piekarnia Mal Piek S C — Piekarnia w Sulęcinek

Cieszymy się, że cię witamy!

Piekarnia Mal Piek S C

Piekarnia w Główna 33, 63-023 Sulęcinek, Polska, Sulęcinek, Wojewodztwo Wielkopolskie, 63-023 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Piekarnia Mal Piek S C: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

1
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Wielkopolskie
Miasto:
Sulęcinek
Telefon:
Kod pocztowy:
63-023

Informacje o Piekarnia Mal Piek S C

Piekarnia Mal Piek S C to polski Piekarnia z siedzibą w Sulęcinek, Wojewodztwo Wielkopolskie. Piekarnia Mal Piek S C na Główna 33, 63-023 Sulęcinek, Polska,


Proszę o kontakt z Piekarnia Mal Piek S C korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Piekarnia Mal Piek S C, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Piekarnia Mal Piek S C

  • MM
    Prześlij 02 May 2022
    Dnia 02.05.2022roku o godz. 19:30 znalazłam w chlebie włosy i ja pytam pana właściciela co to ma niby być co to ma niby znaczyć. Czemu ta piekarnia funduje takie atrakcje ludziom w chlebie. Ludzie jeśli nie chcecie w chlebie znaleźć włosów, paznokci itd to lepiej nie kupujcie tego chleba a konkretnie chleba Baltonowskiego właśnie z tej piekarni odradzam. To jest jakaś porażka totalna porażka kpina żeby w chlebie takie rzeczy znajdować. Jak państwo zamiezaja tak wlasnie piec chleb to lepiej od razu ja zamknąć. Ta piekarnia nawet na jedna gwiazdkę nie zasługuje na żadna gwiazdkę nie zasługuje bo jest poniżej zera. Jakość serwowanych wyrobów z tej piekarni jest poniżej wszelkiej krytyki. Doradzam kupowanie czegokolwiek z tej piekarni lepiej omijać ja z daleka.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: