Kościół Rzymskokatolicki P W Matki Bożej Królowej Polski — Kościół w Straduny

Cieszymy się, że cię witamy!

Kościół Rzymskokatolicki P W Matki Bożej Królowej Polski

Kościół w Kopernika 1, 19-325 Straduny, Polska, Straduny, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-325 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Kościół Rzymskokatolicki P W Matki Bożej Królowej Polski: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

5
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Miasto:
Straduny
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
19-325

Informacje o Kościół Rzymskokatolicki P W Matki Bożej Królowej Polski

Kościół Rzymskokatolicki P W Matki Bożej Królowej Polski to polski Kościół z siedzibą w Straduny, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Kościół Rzymskokatolicki P W Matki Bożej Królowej Polski na Kopernika 1, 19-325 Straduny, Polska,


Proszę o kontakt z Kościół Rzymskokatolicki P W Matki Bożej Królowej Polski korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Kościół Rzymskokatolicki P W Matki Bożej Królowej Polski, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Kościół Rzymskokatolicki P W Matki Bożej Królowej Polski

  • Tymon
    Prześlij 07 Aug 2016
    Kościół pw. św. Leonarda istniał w tej miejscowości już w 1487 roku. Budowla ta została zniszczona w czasie pożaru w 1736 roku. W latach 1736-1738 odbudowano ją i wzmocniono kamienną wieżą. W takiej formie kościół przetrwał do dnia dzisiejszego. Od czasów reformacji do zakończenia II wojny światowej znajdował się on w posiadaniu ewangelików. Po 1945 roku przejęli go katolicy.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: