Saturn Polska Punkt Orange I NC — Sklep elektroniczny w Stare Miasto Poznań

Cieszymy się, że cię witamy!

Saturn Polska Punkt Orange I NC

Sklep elektroniczny w Aleje Solidarności 47, 60-101 Poznań, Polska, Stare Miasto Poznań, Wojewodztwo Wielkopolskie, 60-101 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Saturn Polska Punkt Orange I NC: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  09:00–21:00
 • wtorek
  09:00–21:00
 • środa
  09:00–21:00
 • czwartek
  09:00–21:00
 • piątek
  09:00–21:00
 • sobota
  09:00–21:00
 • niedziela
  10:00–20:00

Ocena

5
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Wielkopolskie
Miasto:
Stare Miasto Poznań
Telefon:
Kod pocztowy:
60-101

Informacje o Saturn Polska Punkt Orange I NC

Saturn Polska Punkt Orange I NC to polski Sklep elektroniczny z siedzibą w Stare Miasto Poznań, Wojewodztwo Wielkopolskie. Saturn Polska Punkt Orange I NC na Aleje Solidarności 47, 60-101 Poznań, Polska,


Proszę o kontakt z Saturn Polska Punkt Orange I NC korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Saturn Polska Punkt Orange I NC, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Saturn Polska Punkt Orange I NC

 • Przemysław
  Prześlij 19 Sep 2016
  Miałam dodatkowe ubezpieczenie wykupione a nie uznali mi reklamcji na zbity ekran w Samsungu A3. Dodatkowo dodzwonić się na infolinię graniczy z cudem. Pierdole taki sklep i takie uslugi. Nigdy nigdzie nie mialam problemu, tylko i wylacznie w jebanym Saturnie. Ostatni raz cokolwiek tam kupilam. Jak ktoś chce coś kupić w Saturnie, wykupi dodatkowe ubezpieczenie to niech sie nie zdziwi, ze mu tego nie uznają!
 • Oliwier
  Prześlij 12 Sep 2015
  Bardzo miła obsługa zarówno na sklepie jak i na kasach. Mimo takiego okresu jak teraz przed świętami i ogromnej ilości ludzi w galerii naprawdę zostałam fajnie obsłużona. POZDRAWIAM
 • Aleksandra
  Prześlij 18 Jun 2015
  Praktycznie wszystko źle. Od początku - dostałem inną zawartość paczki - powinny być słuchawki AKG - była w środku - mini parownica! Dzwoniąc na infolinię nie chcieli uwierzyć, ostatecznie udało się. Jednak okazało się że realizował to sklep SATURN PESTKA w Poznaniu więc najlepiej jakbym się z nimi dogadał - sick (było zamawiane przez sklep internetowy). Ok - ostatecznie miał do mnie zadzwonić pan z pestki, zadzwonił, dogadaliśmy że sam to odbiorę bo może zamówić kuriera ale ich dpd jest beznadziejne i mogą być problemy. Na informacji miało być odłożone i pracownicy mieli wiedzieć o co chodzi. Nic nie wiedzieli, jak zwykle problemy i 30 minut stracone na samym czekaniu! Ostatecznie - paczka pognieciona i porysowana - niestety okazuje się ostatnia. No prezent będzie pogięty, DZIĘKI SATURN!
 • Milena
  Prześlij 20 Jul 2014
  Podczas kupowania aparatu foto.trafiłem na miłego i kompetentnego sprzedawcę,który nie narzucał konkretnej marki tylko przedstawił kilka modeli i szczegółowo opisał plusy i minusy każdego pozostawiając mi ostateczną decyzję.Minus za długi czas oczekiwania do kasy i problemy z terminalem do karty.
 • Kornelia
  Prześlij 12 Aug 2013
  Dzisiaj kupiłem laptopa w sklepie podają cenę wyższą niż w internetowym sklepie Saturna .Mówię im o tym i pan od razu zmienił cenę na taką jak w internecie i 400 zł w kieszeni
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: