PKO Bank Polski Obsługa Klientów Indywidualnych I Firm — Bank w Skarżysko Kamienna

Cieszymy się, że cię witamy!

PKO Bank Polski Obsługa Klientów Indywidualnych I Firm

Bank w Zygmunta Krasińskiego 18, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Polska, Skarżysko Kamienna, Wojewodztwo Swietokrzyskie, 26-110 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat PKO Bank Polski Obsługa Klientów Indywidualnych I Firm: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  08:00–17:00
 • wtorek
  08:00–17:00
 • środa
  08:00–17:00
 • czwartek
  08:00–17:00
 • piątek
  08:00–17:00
 • sobota
  Zamknięte
 • niedziela
  Zamknięte

Ocena

5
/
5
Oparte na 4 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Swietokrzyskie
Adres:
Zygmunta Krasińskiego 18, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Polska, Skarżysko Kamienna, Wojewodztwo Swietokrzyskie, 26-110
Miasto:
Skarżysko Kamienna
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
26-110

Galeria zdjęć

Map PKO Bank Polski Obsługa Klientów Indywidualnych I Firm

Informacje o PKO Bank Polski Obsługa Klientów Indywidualnych I Firm

PKO Bank Polski Obsługa Klientów Indywidualnych I Firm to polski Bank z siedzibą w Skarżysko Kamienna, Wojewodztwo Swietokrzyskie. PKO Bank Polski Obsługa Klientów Indywidualnych I Firm na Zygmunta Krasińskiego 18, 26-110 Skarżysko-Kamienna, Polska,

 

Proszę o kontakt z PKO Bank Polski Obsługa Klientów Indywidualnych I Firm korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia PKO Bank Polski Obsługa Klientów Indywidualnych I Firm, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o PKO Bank Polski Obsługa Klientów Indywidualnych I Firm

 • Zofia
  Prześlij 15 May 2015
  Wiedzą Ci co ciągle stoją w kolejkach ponieważ nie wszystkie kasy są czynne.
 • Ksawery
  Prześlij 03 May 2015
  Mimo że problem jest znany od wielu wielu lat Dyrektor nic z tym nie robi i ma gdzieś klientów banku. Wiele osób zmieniło już ten bank na inny ponieważ mieli dość stania w kolejkach i ciągłych awantur o to że firma wpłacająca gotówkę jest obsługiwana w pierwszej kolejność a "zwykli" ludzie mają sobie czekać aż łaskawie przyjdzie ich kolej.
 • Mikołaj
  Prześlij 09 Jan 2015
  .08.02.2018 Odwiedziłem ten bank celem zlikwidowania akcji pracowniczych PKP CARGO. Po rejestracji oczekiwałem z żoną na swoją kolejkę-była godz.15.20.Panie obsługujące interesantów pracowały na zwolnionych obrotach.Jedna z nich więcej zasięgała opinii pozostałych by załatwić każdego interesanta przeszkadzając pozostałym w pracy.W końcu po ponad godzinie oczekiwania zostaliśmy poproszeni do okienka nr.5.Po moim oświadczeniu o likwidacji akcji pracowniczych Pani odpowiedziała że ona tego nie potrafi.Poprosiłem o skierowanie do osoby znającej się na tej operacji.Niestety po konsultacji z pozostałymi pracownikami Pani oznajmiła nam że dziś nie będziemy obsłużeni i zaproponowała wizytę jutro.Myślę że dyrektor tej placówki powinien się wstydzić za to jak wygląda obsługa interesantów w tym banku.Jeśli to tak wygląda codziennie to gratuluję pracowników.
 • Wiktoria
  Prześlij 15 Apr 2014
  Sama obsługa Pań kasjerek bardzo miła dlatego dałem dwie gwiazdki a nie jedną, jednak zarządzanie tą placówką to tragedia.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: