Muzeum Marii Rodziewiczówny — Muzeum w Ściborki

Cieszymy się, że cię witamy!

Muzeum Marii Rodziewiczówny

Muzeum w Ściborki 6,, 19-520 Ściborki, Polska, Ściborki, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-520 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Muzeum Marii Rodziewiczówny: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 3 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Ściborki 6,, 19-520 Ściborki, Polska, Ściborki, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-520
Miasto:
Ściborki
Stronie internetowej:
Kod pocztowy:
19-520

Galeria zdjęć

Map Muzeum Marii Rodziewiczówny

Informacje o Muzeum Marii Rodziewiczówny

Muzeum Marii Rodziewiczówny to polski Muzeum z siedzibą w Ściborki, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Muzeum Marii Rodziewiczówny na Ściborki 6,, 19-520 Ściborki, Polska,

 

Proszę o kontakt z Muzeum Marii Rodziewiczówny korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Muzeum Marii Rodziewiczówny, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Muzeum Marii Rodziewiczówny

 • Urszula
  Prześlij 29 Feb 2016
  Fantastyczne miejsce z wieloma eksponatami A przede wszystkim prowadzi je człowiek niesamowitą pasją i zaangażowaniem. Warto tu przyjechać i poznać Marię Rodziewiczównę oraz jej życie i twórczość.
 • Jagoda
  Prześlij 14 Jul 2015
  Żeby doświadczyć klimatu i docenić zbiór eksponatów zgromadzony przez właściciela muzeum trzeba być "zarażonym" twórczością Pani Marii Rodziewiczówny. Znajdziemy tu wiele przedmiotów związanych z jej życiem, a także niespotykane wydania jej książek. Jedno jest pewne, że jest to jedyne w Polsce, a zapewne i na świecie muzeum poświęcone Marii Rodziewiczównie. Stanowi doskonały dodatek do hodowli psów zaprzęgowych oraz muzeum Indian, które to znajdują się w obrębie tego gospodarstwa.
 • Julia
  Prześlij 20 Dec 2013
  Fajne miejsce ale ciut za skromne i chyba przereklamowane.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: