Piastek Tomasz Piestrzyński — Wykonawca pokryć dachowych w Rudniki

Cieszymy się, że cię witamy!

Piastek Tomasz Piestrzyński

Wykonawca pokryć dachowych w Grzybowska 22, 42-240 Rudniki, Polska, Rudniki, Wojewodztwo Slaskie, 42-240 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Piastek Tomasz Piestrzyński: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  08:00–16:00
 • wtorek
  08:00–16:00
 • środa
  08:00–16:00
 • czwartek
  08:00–16:00
 • piątek
  08:00–16:00
 • sobota
  Zamknięte
 • niedziela
  Zamknięte

Ocena

3
/
5
Oparte na 2 opinie

Łączność

Województwo:
Wojewodztwo Slaskie
Adres:
Grzybowska 22, 42-240 Rudniki, Polska, Rudniki, Wojewodztwo Slaskie, 42-240
Miasto:
Rudniki
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
42-240

Galeria zdjęć

Map Piastek Tomasz Piestrzyński

Informacje o Piastek Tomasz Piestrzyński

Piastek Tomasz Piestrzyński to polski Wykonawca pokryć dachowych z siedzibą w Rudniki, Wojewodztwo Slaskie. Piastek Tomasz Piestrzyński na Grzybowska 22, 42-240 Rudniki, Polska,

 

Proszę o kontakt z Piastek Tomasz Piestrzyński korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Piastek Tomasz Piestrzyński, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Piastek Tomasz Piestrzyński

 • Przemek
  Prześlij 14 Apr 2020
  Żaden, ale to żaden wykonawca tak u mnie nie spartolił pracy. Żaden ale to żaden wykonawca nie zachował się tak nieprofesjonalnie jak Pan Tomasz Piastek właściciel firmy Piastek. Żaden ale to żaden wykonawca nie dopuścił się takiego naciągania kosztów. Przestrzegam wszystkich przed firma Piastek. Jest nierzetelna, nieuczciwa, a zachowania są na pograniczu przedszkola. U mnie wykonali uslugę obróbek blacharskich. Wykonali to nierzetelnie. Obróbki są porysowane, zamiast zaciskane - klejone, wycięte nieprawidłowo. Pan Piastek wykonał złą pracę, kilkuliukrotnie zmieniał wykonane przez niego narożniki i dalej pozostalo to wykonane źle. Na dodatek po zgłoszonej reklamacji, po prostu rzucił pracą. Firma Piastek w mojej ocenie powinna przedstać być przedmiotem zainteresowań kogokolwiek. Ja z takim przypadkiem spotkałem się po raz pierwszy.
 • Jowita
  Prześlij 20 Sep 2013
  Najwyższa jakość obsługi, doradztwa i wykonawstwa. Polecam.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: