Sklep Zoologiczny Hodowla Ryb Akwariowych Adamiak Robert — Sklep zoologiczny w Radomsko

Cieszymy się, że cię witamy!

Sklep Zoologiczny Hodowla Ryb Akwariowych Adamiak Robert

Sklep zoologiczny w Brzeźnicka 76, 97-500 Radomsko, Polska, Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie, 97-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Sklep Zoologiczny Hodowla Ryb Akwariowych Adamiak Robert: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  10:00–18:00
 • wtorek
  10:00–18:00
 • środa
  10:00–18:00
 • czwartek
  10:00–18:00
 • piątek
  10:00–18:00
 • sobota
  10:00–14:00
 • niedziela
  Zamknięte

Ocena

3
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Lodzkie
Adres:
Brzeźnicka 76, 97-500 Radomsko, Polska, Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie, 97-500
Miasto:
Radomsko
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
97-500

Galeria zdjęć

Map Sklep Zoologiczny Hodowla Ryb Akwariowych Adamiak Robert

Informacje o Sklep Zoologiczny Hodowla Ryb Akwariowych Adamiak Robert

Sklep Zoologiczny Hodowla Ryb Akwariowych Adamiak Robert to polski Sklep zoologiczny z siedzibą w Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie. Sklep Zoologiczny Hodowla Ryb Akwariowych Adamiak Robert na Brzeźnicka 76, 97-500 Radomsko, Polska,

 

Proszę o kontakt z Sklep Zoologiczny Hodowla Ryb Akwariowych Adamiak Robert korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Sklep Zoologiczny Hodowla Ryb Akwariowych Adamiak Robert, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Sklep Zoologiczny Hodowla Ryb Akwariowych Adamiak Robert

 • Mikołaj
  Prześlij 20 May 2015
  Długo wahałem się z zamówieniem ryb drogą wysyłkową. Zaryzykowałem (prowadziłem wcześniej bardzo długo korespondencję mailową ze sklepem, notabene bardzo sympatyczną :) ). Wysyłka była natychmiastowa, ryby dostarczono mi na drugi dzień od ich wysłania (bardzo dobrze zapakowane, potrójne (!!!) worki, styrobox i trochę wypełnień (u mnie były to worki), aby nic tam "nie latało". Co do samych ryb - warto. Kondycyjnie super, bez żadnych defektów, kilka godzin po wpuszczeniu buszowały aktywnie w nowym środowisku. Jestem bardzo zadowolony z zakupu :)
 • Gracjan
  Prześlij 13 Jul 2014
  Oszustwo jakich mało! Zwykły handlarzy i nic poza tym! Oszukał mnie z paletkami a trafił na hodowcę więc kity to nie mi niech żeni! Gość bez honoru pieniędzy nie zwrócił. Pozdro Panie Adamiak u z swego zoo i cyrku na jednym kole!
 • Matylda
  Prześlij 27 Apr 2014
  Kupiłem dwa ni temu kilka paletek w tym sklepie,rybcie wybarwione,na drugi dzień już jadły z ręki, Pani sprzedawca udzieliła na miejscu jeszcze kilku wskazówek,sklep dobrze zaopatrzony,jeśli kiedyś będę powiększał chodowle to tylko tam....Jak dla mnie sklep OK
 • Karol
  Prześlij 11 Dec 2013
  Miałem zamiar kupić ale totalna zlewka klienta. Właściciel chyba obrażony że się do niego dzwoni nie zamawiając ryb za tysiące złoty. Nie chce myśleć co się dzieje po zakupie.
 • Izabela
  Prześlij 21 Sep 2013
  Dobry wybór pokarmów dla ryb (żywych i mrożonych), szeroki wybór paletek i skalarów (chodowcy), kilka innych ciekawych gatunków pielęgnic, kompetentna obsługa.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: