Orzeł Meble Kuliberda Ł — Sklep meblowy w Radomsko

Cieszymy się, że cię witamy!

Orzeł Meble Kuliberda Ł

Sklep meblowy w Kombatancka 16, 97-500 Radomsko, Polska, Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie, 97-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Orzeł Meble Kuliberda Ł: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 2 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Lodzkie
Adres:
Kombatancka 16, 97-500 Radomsko, Polska, Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie, 97-500
Miasto:
Radomsko
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
97-500

Galeria zdjęć

Map Orzeł Meble Kuliberda Ł

Informacje o Orzeł Meble Kuliberda Ł

Orzeł Meble Kuliberda Ł to polski Sklep meblowy z siedzibą w Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie. Orzeł Meble Kuliberda Ł na Kombatancka 16, 97-500 Radomsko, Polska,

 

Proszę o kontakt z Orzeł Meble Kuliberda Ł korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Orzeł Meble Kuliberda Ł, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Orzeł Meble Kuliberda Ł

  • Emil
    Prześlij 28 Jul 2016
    W meble orzeł robilłam kuchnie. Jeśli chodzi o dokładność wykonania i wykorzystane systemy w szufladach i szafkach jest ok. Natomiast nie wrócę i nie polecę tej firmy ze względu na jakość wykonania frontów i stosunek do klienta. Po zamontowaniu frontów zauważyłam,że jeden front był uderzony i zamalowany a raczej zamazany. Zgłosiłam to i usłyszałam, że powinnam była to zgłosić zanim monter wyszedł. Po 4 latach użytkonania kuchni jest juz 5 frontow na których odprysnął lakier i nie wynika to z uderzenia. Ja nie eksploatuje tej kuchni zbyt intensywnie więc nawet nie wyobrażam sobie jak ta kuchnia wyglądałaby u rodziny z dziećmi.
  • Alan
    Prześlij 26 Mar 2014
    Bardzo porządne meble,z pewnością nie można im odmówić trwałości, w odróżnieniu od marketowej jakości. Szczególnie polecam te systemy przechowania do szafek, w końcu rondle nie okupują palników w moim domu :)
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: