WET MED Marek Dobrowolski — Opieka weterynaryjna w Radomsko

Cieszymy się, że cię witamy!

WET MED Marek Dobrowolski

Opieka weterynaryjna w Juliusza Słowackiego 32, 97-500 Radomsko, Polska, Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie, 97-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat WET MED Marek Dobrowolski: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 3 opinie

Łączność

Województwo:
Wojewodztwo Lodzkie
Adres:
Juliusza Słowackiego 32, 97-500 Radomsko, Polska, Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie, 97-500
Miasto:
Radomsko
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
97-500

Galeria zdjęć

Map WET MED Marek Dobrowolski

Informacje o WET MED Marek Dobrowolski

WET MED Marek Dobrowolski to polski Opieka weterynaryjna z siedzibą w Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie. WET MED Marek Dobrowolski na Juliusza Słowackiego 32, 97-500 Radomsko, Polska,

 55712 

Proszę o kontakt z WET MED Marek Dobrowolski korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia WET MED Marek Dobrowolski, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o WET MED Marek Dobrowolski

 • Kacper
  Prześlij 17 Oct 2015
  Dobry lekarz
 • Olaf
  Prześlij 21 Jun 2014
  Ok
 • Aleksander
  Prześlij 07 May 2014
  Odradzam leczenie zwierząt u tego pana. Na stronie internetowej można znaleźć informacje, że specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt, w tym ptaków. Niestety gdy zadzwoniłam z prośbą o pomoc przy znalezionym rannym wróblu pan poinformował mnie, że to nie jego problem, nie wie co z tym robić i mam szukać pomocy gdzie indziej. Skoro pan wybrał odpowiedzialny i szlachetny zawód jakim jest weterynarz powinien udzielić pomocy zwierzęciu w potrzebie. Udzielenie pomocy zwierzęciu jest jego pracą i przede wszystkim obowiązkiem. Z całego serca NIE polecam usług tego pana, ponieważ po tej sytuacji widać, że jest niekompetentny i zależy mu tylko na pieniądzach.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: