NZOZ Silva Dent Przychodnia Stomatologiczna — Dentysta w Radomsko

Cieszymy się, że cię witamy!

NZOZ Silva Dent Przychodnia Stomatologiczna

Dentysta w Wypoczynkowa 9A, 97-500 Radomsko, Polska, Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie, 97-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat NZOZ Silva Dent Przychodnia Stomatologiczna: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  09:00–19:00
 • wtorek
  09:00–19:00
 • środa
  09:00–19:00
 • czwartek
  09:00–19:00
 • piątek
  09:00–19:00
 • sobota
  Zamknięte
 • niedziela
  Zamknięte

Ocena

4
/
5
Oparte na 2 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Lodzkie
Adres:
Wypoczynkowa 9A, 97-500 Radomsko, Polska, Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie, 97-500
Miasto:
Radomsko
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
97-500

Galeria zdjęć

Map NZOZ Silva Dent Przychodnia Stomatologiczna

Informacje o NZOZ Silva Dent Przychodnia Stomatologiczna

NZOZ Silva Dent Przychodnia Stomatologiczna to polski Dentysta z siedzibą w Radomsko, Wojewodztwo Lodzkie. NZOZ Silva Dent Przychodnia Stomatologiczna na Wypoczynkowa 9A, 97-500 Radomsko, Polska,

 

Proszę o kontakt z NZOZ Silva Dent Przychodnia Stomatologiczna korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia NZOZ Silva Dent Przychodnia Stomatologiczna, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o NZOZ Silva Dent Przychodnia Stomatologiczna

 • Bruno
  Prześlij 22 Jan 2016
  Żeby nie zmieniać rękawiczek przechodząc od jednego pacjenta do drugiego trzeba być albo bardzo odważnym albo po prostu zwykłym poparuchem.
 • Amelia
  Prześlij 05 Jun 2013
  Pani Garbaciak może kiedyś była "najlepszym stomatologiem" w Radomsku... ale czasy się zmieniły a Pani doktor jedynie nauczyła się cwaniactwa przez te lata. Zamówiona koronka zęba u Pani doktor , która była wykonana u technika bo przecież Pani Garbaciak nie umie robić takich rzeczy i zleca tą pracę innym... miała zostać tylko przyklejona do spiłowanego zęba własnego. Koszt ponad 1000 zł, ząb jedynka. Uwaga! - Trzymała się 3 tygodnie( przy normalnym ostrożnym jedzeniu, zwracaniu uwagi na nowy ząb)!!! Brawo Pani doktor!! Szczyt profesjonalizmu. Szukanie oszczędności na siłę, totalna ignorancja. Jedynkę trzeba było przykleić u innego stomatologa, koszt 100 zł za przyklejenie go właściwie. Przy próbie reklamacji z paragonem z innego gabinetu Pani doktor uznała że nie odda 100 zł pacjentowi, że powinien czekać na wizytę ok 3 dni (ponieważ wyjechała) bez jedynki !... Powinien tak chodzić do pracy i ogólnie czekać aż Pani doktor wróci. Brak słów na tą kobietę która ma tupet, jest naciągaczką i nie polecam nikomu tak drogiej i nieprofesjonalnej usługi. Uwaga na tą oszustkę. Dodam ,że jeśli moja opinia zostanie wykasowana , będę ja wystawiać do znudzenia żeby każdy zainteresowany wiedział co to za beznadziejny stomatolog. Szkoda pieniędzy i czasu na wizytę!!!
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: