RYBACZÓWKA U MAMUŚKI — Zakwaterowanie w Pozezdrze

Cieszymy się, że cię witamy!

RYBACZÓWKA U MAMUŚKI

Zakwaterowanie w Jakunówko 2, 11-610 Pozezdrze, Polska, Pozezdrze, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-610 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat RYBACZÓWKA U MAMUŚKI: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Jakunówko 2, 11-610 Pozezdrze, Polska, Pozezdrze, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-610
Miasto:
Pozezdrze
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
11-610

Galeria zdjęć

Map RYBACZÓWKA U MAMUŚKI

Informacje o RYBACZÓWKA U MAMUŚKI

RYBACZÓWKA U MAMUŚKI to polski Zakwaterowanie z siedzibą w Pozezdrze, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. RYBACZÓWKA U MAMUŚKI na Jakunówko 2, 11-610 Pozezdrze, Polska,

 

Proszę o kontakt z RYBACZÓWKA U MAMUŚKI korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia RYBACZÓWKA U MAMUŚKI, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o RYBACZÓWKA U MAMUŚKI

 • Tomasz
  Prześlij 15 Jan 2016
  Spokój rodzinna atmosfera możliwość skorzystania z kuchni ..pokoje namiot tez można rozbić. ..Pan Właściciel miło doradzi pożyczy łódki kajaki motorówki. ..
 • Gabriel
  Prześlij 29 Aug 2015
  Gospodarze palą papierosy w domu, w którym wynajmują pokoje. Do domu wchodzi się przez zadymiony śmierdzący ganek.Rzeczy smierdzą dymem. Miejsce do przygotowywania jedzenia jest na zewnątrz więc z domu trzeba wszystko nosić z piętra do dawnej piwnicy na zewnątrz. Na wszystkie namioty, domki i pokoje w domu udostępniona jest jedna kuchenka, w której działają dwa palniki. Łazienka sprzątana okazjonalnie przy dużym obłożeniu. Okolica piękna.
 • Łucja
  Prześlij 17 May 2015
  Fajne miejsce
 • Karolina
  Prześlij 27 Nov 2013
  Super! :-)
 • Laura
  Prześlij 24 Apr 2013
  Widoki i miejsce ładne dookoła las i jezioro. Dużo dzieci. Praktycznie brak ciszy nocnej, właściciele nie reagują na hałas w nocy. Ciepła woda 2 razy dziennie jak się zdąży. Jeden prysznic i jedna ubikacja na sporo ludzi. Jak ktoś lubi ciszę i spokój to radzę omijać. Brudne wejście do wody (pełno wodorostow)
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: