Auto Serwis Jacek Stępiński — Naprawa samochodów w Pabianice

Cieszymy się, że cię witamy!

Auto Serwis Jacek Stępiński

Naprawa samochodów w Boczna, 95-200 Pabianice, Polska, Pabianice, Wojewodztwo Lodzkie, 95-200 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Auto Serwis Jacek Stępiński: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

5
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Lodzkie
Adres:
Boczna, 95-200 Pabianice, Polska, Pabianice, Wojewodztwo Lodzkie, 95-200
Miasto:
Pabianice
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
95-200

Galeria zdjęć

Map Auto Serwis Jacek Stępiński

Informacje o Auto Serwis Jacek Stępiński

Auto Serwis Jacek Stępiński to polski Naprawa samochodów z siedzibą w Pabianice, Wojewodztwo Lodzkie. Auto Serwis Jacek Stępiński na Boczna, 95-200 Pabianice, Polska,


Proszę o kontakt z Auto Serwis Jacek Stępiński korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Auto Serwis Jacek Stępiński, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Auto Serwis Jacek Stępiński

  • Klaudia
    Prześlij 20 Mar 2015
    Nie polecam tego warsztatu, byłem tam dwa razy i ten drugi raz mocno mnie zniechęcił.Naprawa wyszła drogo i to co niby było zrobione to nie było. Mam wpisane uzupełnienie płynów ale niestety po dwóch dniach musiałem uzupełnić płyn w chłodnicy, a także płyn do spryskiwaczy i tego ostatniego weszło mi prawie 5 litrów. Jakby tego było mało to wymienioną miałem jedną końcówkę drążka stabilizatora a po kilku dniach zaczęła mi stukać druga a to nie sypie się w kilka dni. W związku z tym nie polecam tego warsztatu.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: