Dworzec PKP Pabianice — Dworzec autobusowy w Pabianice

Cieszymy się, że cię witamy!

Dworzec PKP Pabianice

Dworzec autobusowy w 95-200 Pabianice, Polska, Pabianice, Wojewodztwo Lodzkie, 95-200 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Dworzec PKP Pabianice: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 4 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Lodzkie
Miasto:
Pabianice
Kod pocztowy:
95-200

Informacje o Dworzec PKP Pabianice

Dworzec PKP Pabianice to polski Dworzec autobusowy z siedzibą w Pabianice, Wojewodztwo Lodzkie. Dworzec PKP Pabianice na 95-200 Pabianice, Polska,


Proszę o kontakt z Dworzec PKP Pabianice korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Dworzec PKP Pabianice, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Dworzec PKP Pabianice

 • Ewa
  Prześlij 20 Jan 2023
  Szanowni Państwo nie wiem kto wystawiaal te cudowne opinie...ale jade stąd 3 raz p rzeciagu 5 miesiecy..tablice nie pokazują aktualnego rozkładu,ostatnio pociąg był ogłaszany z innego peronu niż faktycznie jechał i dziś moja gafa nie wzięłam zakupionego biletu odeszłam od kasy i po powrocie (2min) Pani twierdzi że biletu nie zostawiłam,musiałam kupić i co..Pani wyjęła bilet spod tzw lady..
 • Stefan
  Prześlij 11 Jul 2016
  Zadbany pabianicki dworzec. Doskonała informacja zarowno w oznaczeniu jak też w samym budynku i na peronach
 • Borys
  Prześlij 21 Mar 2015
  OK, ale brakuje jakiegoś sklepiku/kawiarenki.
 • Kajetan
  Prześlij 26 Nov 2014
  Pięknie odnowiony budynek dworca, zadbany, jest toaleta, bankomat, kawomat i gniazdka do podładowania telefonu, a nawet aktywnie działający GYM Pokèmon Go! ;-) Minus to ciągle zamknięta kasa, zegar wiecznie pokazujący czas Brazylii i od pięciu lat zamkniety bar na pół dworca :-/
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: