Piekarnia Pawlak Sp Z O O — Piekarnia w Osiedle Śródmieście Chrzanów

Cieszymy się, że cię witamy!

Piekarnia Pawlak Sp Z O O

Piekarnia w Krakowska 31, Chrzanów, Polska, Osiedle Śródmieście Chrzanów, Wojewodztwo Malopolskie, 32-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Piekarnia Pawlak Sp Z O O: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

3
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Malopolskie
Miasto:
Osiedle Śródmieście Chrzanów
Telefon:
Kod pocztowy:
32-500

Informacje o Piekarnia Pawlak Sp Z O O

Piekarnia Pawlak Sp Z O O to polski Piekarnia z siedzibą w Osiedle Śródmieście Chrzanów, Wojewodztwo Malopolskie. Piekarnia Pawlak Sp Z O O na Krakowska 31, Chrzanów, Polska,


Proszę o kontakt z Piekarnia Pawlak Sp Z O O korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Piekarnia Pawlak Sp Z O O, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Piekarnia Pawlak Sp Z O O

  • Joanna
    Prześlij 16 May 2023
    Dzisiaj, 16.05 przed 8.00 w piekarni na Krakowskiej 31 byłam obsługiwana przez niekompetentną, bezczelną kobietę. Na moje pytanie o pieczywo zaczęła na mnie krzyczeć. Chamskie zachowanie ekspedientki sprawiło, że straciliście właśnie stałych klientów, jakim jest nasza rodzina. Szkoda, bo chleb dobry. Warto lepiej dobierać pracowników.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: