Tawerna Grajan — Restauracja w Ogonki

Cieszymy się, że cię witamy!

Tawerna Grajan

Restauracja w Szkolna 3, 11-600 Ogonki, Polska, Ogonki, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Tawerna Grajan: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  12:00–22:00
 • wtorek
  12:00–22:00
 • środa
  12:00–22:00
 • czwartek
  12:00–22:00
 • piątek
  12:00–22:00
 • sobota
  12:00–22:00
 • niedziela
  12:00–22:00

Ocena

3
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Szkolna 3, 11-600 Ogonki, Polska, Ogonki, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 11-600
Miasto:
Ogonki
Telefon:
Kod pocztowy:
11-600

Galeria zdjęć

Map Tawerna Grajan

Informacje o Tawerna Grajan

Tawerna Grajan to polski Restauracja z siedzibą w Ogonki, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Tawerna Grajan na Szkolna 3, 11-600 Ogonki, Polska,

 

Proszę o kontakt z Tawerna Grajan korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Tawerna Grajan, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Tawerna Grajan

 • Robert
  Prześlij 19 Aug 2016
  Fajnie urządzona tawerna żeglarska, tylko dlaczego z tak mizerna promocją i marketingiem?? Jakby nikomu od dawna nie zależało tam na kliencie... (?) Być może zarabia imprezowo (?)Tawerna urządzona klimatycznie żeglarsko..., piękne okręty i łódki oczywiście wykonane we właściwej skali, na ścianach mnóstwo odznak i pamiątek z przeróżnych zawodów żeglarskich, kominek, a muzyka wewnątrz wali disco polo, jak złoto i tu ... klimat pryska....(jakby ktoś chciał dobry rosół dla dzieci, tam na pewno go znajdzie).
 • Łucja
  Prześlij 12 Jun 2016
  Dla mnie masakra. Kelnerka mało sympatyczna, schab przesolony, ziemniaki leżały w wodzie chyba kilka dni bo były zgłąbiałe, ceny z kosmosu a w surówce był włos.
 • Iga
  Prześlij 03 Mar 2016
  Jeden wielki bałagan i chamstwo. W niedziele w południe pusty lokal, a mimo tego braki w zaopatrzeniu. Na 8 zamówień 4 pomylone, mimo że kelnerka wszystko notowała przy stoliku. Po zwrócenie uwagi obsługa twierdziła że nie popełniła błędu. Do tego pani właścicielka próbowała nam wmówić, że w filecie mogą być ości bo w końcu są robione z ryby. Frytki niedobre a ryby nieświeże. Na deser łuski w sandaczu! Polecam każdemu wrogowi.
 • Daniel
  Prześlij 17 Aug 2015
  Pierogi rybne genialne! Widać że robione ręcznie na miejscu. Dwa male minusy: 1 za obsługę, pomimo że byłem 1 z 2 osób w całej restauracji, sam musiałem upomniec się menu i obsługę i drugi za lokalne piwo mazurakie które jest w menu a nie ma go w rzeczywistości... szkoda. Z tarasu fajny widok na jezioro.
 • Karina
  Prześlij 22 Nov 2014
  Jedzenie było nawet dobre, jednak duży minus to bardzo mały wybór dań mięsnych (4 lub 5), a ceny ryb całkowicie nieadekwatne do poziomu lokalu - chyba najdroższe z wszystkich lokali jakie odwiedziłem na mazurach w tym roku (z 12 ich było). Na plus duża porcja sałatek podawana do dań. Minus to również sposób podania napoju a mianowicie coli. Dostaliśmy dwie szklanki z tym wygazowanym napojem. Wynika z tego że lany był z dużej butelki jak za komuny. W tych czasach oczekuje się jednak, że do stolika podawane są napoje w małych butelkach - z gazem. Ogólnie ok ale raczej tu nie wrócę.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: