Kozów Barbara Usługi Pogrzebowe — Dom pogrzebowy w Nysa

Cieszymy się, że cię witamy!

Kozów Barbara Usługi Pogrzebowe

Dom pogrzebowy w Piastowska 26, 48-300 Nysa, Polska, Nysa, Wojewodztwo Opolskie, 48-300 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Kozów Barbara Usługi Pogrzebowe: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 2 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Opolskie
Adres:
Piastowska 26, 48-300 Nysa, Polska, Nysa, Wojewodztwo Opolskie, 48-300
Miasto:
Nysa
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
48-300

Galeria zdjęć

Map Kozów Barbara Usługi Pogrzebowe

Informacje o Kozów Barbara Usługi Pogrzebowe

Kozów Barbara Usługi Pogrzebowe to polski Dom pogrzebowy z siedzibą w Nysa, Wojewodztwo Opolskie. Kozów Barbara Usługi Pogrzebowe na Piastowska 26, 48-300 Nysa, Polska,

 

Proszę o kontakt z Kozów Barbara Usługi Pogrzebowe korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Kozów Barbara Usługi Pogrzebowe, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Kozów Barbara Usługi Pogrzebowe

  • Marianna
    Prześlij 05 Feb 2015
    z calego serca nie polecam. W tak tragicznej i smutnej sytuacji po stracie bliskiej osby byc tak traktowanym jak przez rodzine Kozow wkazuje na brak szacunku i jakichkolwiech uczuc. Pan Kozow jest materialista. Posze uwazac na rachunki i na zawarta umowe. Pan Kozow bardzo szybko zapomina co ubiecywal i nie dokonca wykonuje swojej pracy. Jedyne co go interesuje jest wyrowanie rachunku przez kliena pomimo ze uslugi nie zostaly z jego strony wykonane!
  • Katarzyna
    Prześlij 05 Dec 2013
    Nie polecam! Posze omijac ten zaklad z daleka!!!!!!
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: