Domagała Autokomis — Sprzedawca samochodów w Leszno

Cieszymy się, że cię witamy!

Domagała Autokomis

Sprzedawca samochodów w Aleje Konstytucji 3 Maja 10, 64-100 Leszno, Polska, Leszno, Wojewodztwo Wielkopolskie, 64-100 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Domagała Autokomis: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  09:00–18:00
 • wtorek
  09:00–18:00
 • środa
  09:00–18:00
 • czwartek
  09:00–18:00
 • piątek
  09:00–18:00
 • sobota
  09:00–14:00
 • niedziela
  Zamknięte

Ocena

3
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

Województwo:
Wojewodztwo Wielkopolskie
Miasto:
Leszno
Telefon:
Kod pocztowy:
64-100

Informacje o Domagała Autokomis

Domagała Autokomis to polski Sprzedawca samochodów z siedzibą w Leszno, Wojewodztwo Wielkopolskie. Domagała Autokomis na Aleje Konstytucji 3 Maja 10, 64-100 Leszno, Polska,


Proszę o kontakt z Domagała Autokomis korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Domagała Autokomis, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Domagała Autokomis

 • Jacek
  Prześlij 26 Nov 2022
  Panie Wojtku, tym razem to nie jest nieuczciwa konkurencja tylko oszukany przez Pana klient. Właściciel komisu bajerant . Przez telefon auto super. Właściciel bardzo miły i nawet przywiózł auto pod dom. Po tygodniu przy serwisie auta okazało się ,że auto jest bardzo skorodowane. Tak jak by parkowało w Bałtyku. Elementy konstrukcyjne auta i inne to sama rdza. Będąc za granicą dostrzegłem te auto na portalu ogłoszeniowym, niestety nie mogłem być przy odbiorze i zaufałem panu Wojtku, który mówił że auto jest w perfekcyjnym stanie, auto nie kosztowało mało, zapłaciłem powyżej średniej rynkowej oczekując że auto jest w dobrym stanie. Okazało się że jest w bardzo złym stanie. Są również ogniska korozji na klapie bagażnika , zostały starannie zapastowane tak aby nie było nic widać. Pan Wojtek Twierdzi że to wina rzeczoznawcy, którego wynająłem i nie poinformowanie mnie o tych wadach, niestety w moim pakiecie nawet nie było opcji werikfikacji podwozia więc proszę nie szukać tutaj winnego, Pan za to odpowiada. (Oczywiście napisałem mu że mogę udostępnić raport rzeczoznawcy z którego właśnie wynika ,że nie wykonywał tych czynności, czyli werikfikacji podowzia itd). Po konsultacji w warsztatach i wycenie na naprawę podwozia zwróciłem się z prośbą do Pana Wojtka o obniżenie ceny auta. Na prośbę zwrotu trochę pieniędzy własciciel bardzo wulgarny a przy listownej prośbie dostaje odpowiedź od prawnika - prawdopodobnie kogoś z rodziny bo o tym samym nazwisku. Brak chęci na jakie kolwiek dogadanie się, porozumienie się. W odpowiedzi od prawnika tym razem Pan Wojtek zwala winę na klimat który panuje w danii a nie na rzeczoznawce. Omijajcie takich ludzi.
 • Jowita
  Prześlij 06 Feb 2015
  Kupiłem Passata w zeszłym tygodniu - samochód sprawdzony w ASO VW, komplet dokumentów, 2 kluczyki, właściciel komisu rzeczowy, rzetelny i konkretny, polecam
 • Wiktor
  Prześlij 09 May 2014
  Rok temu zakupiłem Passata b6. Po pół roku zepsuło mi się sprzęgło. Skontaktowałem się z komisem i po tygodniu auto miałem naprawione. Oprócz tego to nic się nie stało! Obsługa na najwyższym poziomie.
 • Jerzy
  Prześlij 10 Nov 2013
  Porażka auto przy zakupie odpicowane a po kilku dniach wszystko zaczęło się sypać ! Sprzedający mydli oczy... Nigdy nie kupujcie u niego bo wpakujecie się w poważne koszta. !!!
 • Alexander
  Prześlij 05 Aug 2013
  OSZUSCI!! Nie dajcie sie nabrac! Jak mozna byc takim perfidnym kretaczem! Pieknie potraficie oczy mydlic, zycze powodzenia bo z takim podejsciem to daleko nie zajdziecie, w tych czasach liczy sie tylko kasa a gdzie honor i godnosc?? PORAZKA !!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: