SKLEP ZOOLOGICZNY TOP ZOO LEGNICA — Sklep zoologiczny w Legnica

Cieszymy się, że cię witamy!

SKLEP ZOOLOGICZNY TOP ZOO LEGNICA

Sklep zoologiczny w Fabryczna 3, 59-220 Legnica, Polska, Legnica, Wojewodztwo Dolnoslaskie, 59-220 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat SKLEP ZOOLOGICZNY TOP ZOO LEGNICA: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  09:00–21:00
 • wtorek
  09:00–21:00
 • środa
  09:00–21:00
 • czwartek
  09:00–21:00
 • piątek
  09:00–21:00
 • sobota
  09:00–21:00
 • niedziela
  09:00–20:00

Ocena

4
/
5
Oparte na 8 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Dolnoslaskie
Miasto:
Legnica
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
59-220

Informacje o SKLEP ZOOLOGICZNY TOP ZOO LEGNICA

SKLEP ZOOLOGICZNY TOP ZOO LEGNICA to polski Sklep zoologiczny z siedzibą w Legnica, Wojewodztwo Dolnoslaskie. SKLEP ZOOLOGICZNY TOP ZOO LEGNICA na Fabryczna 3, 59-220 Legnica, Polska,


Proszę o kontakt z SKLEP ZOOLOGICZNY TOP ZOO LEGNICA korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia SKLEP ZOOLOGICZNY TOP ZOO LEGNICA, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o SKLEP ZOOLOGICZNY TOP ZOO LEGNICA

 • Anna Kulka
  Prześlij 30 Nov 2023
  Polecam ten Personel, Podmiot wszystkim Miłośnikom ptaków. Panie doradzą jak postąpić by satysfakcja w kontakcie z przyrodą była obustronna; na długo. Zimą dokarmiajmy ptactwo drobne nam najbliższe i najpożyteczniejsze rok cały. Z pozdrowieniami od członkini OTOP.
 • Dorota
  Prześlij 11 Apr 2016
  Z mila chęcią wracam co jakiś czas :)
 • Mia
  Prześlij 20 Dec 2015
  Czytam opinie na temat sklepu top zoo w Legnicy i chyba negatywne opinie nie dotyczą tego sklepu.Ja w tym sklepie kupiłam 2 króliczki i 2 papużek faliste.Mają się świetnie.Panie doradziły mi jak zajmować się zwierzątkami, aby przyzwyczaiły się do nowego domu,dostosowały karmę do wieku zwierzątek.Zawsze mogę liczyć na ich fachową pomoc.Według mnie nie niektórzy ludzie nie powinni mieć zwierząt w domu bez przygotowania się do ich obecności.Zwierzę to nie zabawka,którą odstawić się do kąta.Potrzebują zainteresowania,opieki,stałych godzin karmienia.Moje papużek faliste zaczęły powtarzać słowa,które do nich mówię,ale nie wzięło się to z niczego.One czują się bezpieczne.A w tym jak do tego dojść,pomogły mi Panie w Top Zoo,za co im serdecznie dziękuję.
 • Natalia
  Prześlij 04 Oct 2015
  Polecam w 100%. Panie sympatyczne, zawsze uśmiechnięte, pomogą w każdej sytuacji. Obsluga na najwyższym poziomie , produkty dobrej jakości a przejde wszystkim szczęśliwe zwierzątka obdarowane należyta opieką.
 • Kornel
  Prześlij 01 Feb 2015
  Polecam w 100% !!
 • Robert
  Prześlij 31 Dec 2014
  Szukałam zwierzątka dla córki , Panie mi fachowo doradziły . Obsługa kompetentna ,fachowa ! Córeczka zakochana w kroliczku !
 • Jeremi
  Prześlij 21 May 2013
  Kupiliśmy 2 papużki jedna zdechła po 10 dniach, więc dokupiliśmy jeszcze jedną, aby tamta nie czuł się samotnie. Jednak zdechła i tak 3 dni później, a dzień po tej zdechła kolejna, więc u nas w domu była tylko 4 DNI! Namawiają, aby dokupywać kolejne... Kupiliśmy w innym zoologicznym papużki i mają się świetnie. Odradzam kupować tam zwierzęta, ponieważ są one chore!!!
 • Kazimierz
  Prześlij 08 May 2013
  Obsługa fachowa,sympatyczna i dobrze poinformowana!;) kupiłam króliczka baranka i jest z nami kolejny miesiąc, a top zoo zyskalo stałych klientów;) przy zakupie króliczek był czysciutki i zdrowy;) serdecznie polecam !!!;)
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: