Cerkiew W Łopience — Kościół w Łopienka

Cieszymy się, że cię witamy!

Cerkiew W Łopience

Kościół w Łopienka, Polska, Łopienka, Wojewodztwo Podkarpackie, 38 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Cerkiew W Łopience: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 8 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Podkarpackie
Adres:
Łopienka, Polska, Łopienka, Wojewodztwo Podkarpackie, 38
Miasto:
Łopienka
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
38

Galeria zdjęć

Map Cerkiew W Łopience

Informacje o Cerkiew W Łopience

Cerkiew W Łopience to polski Kościół z siedzibą w Łopienka, Wojewodztwo Podkarpackie. Cerkiew W Łopience na Łopienka, Polska,

 

Proszę o kontakt z Cerkiew W Łopience korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Cerkiew W Łopience, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Cerkiew W Łopience

 • Jacek
  Prześlij 04 Aug 2015
  Duch Bieszczad.
 • Katarzyna
  Prześlij 24 May 2015
  Cerkiew w Łopience. Łopienka. Niektórzy badacze wysuwają hipotezę, iż obecna cerkiew murowana o typowej XIX wiecznej bryle zaczerpniętej z wzorów austriackich, mogła powstać w początku XIXw. z inicjatywy miejscowego proboszcza ks. Andrzeja Ławrowskiego, proboszcza w Łopience w latach 1811-1857. Kapłan ten pochodził z bogatej rodziny, posiadał dobre wykształcenie, był dziekanem baligrodzkim i twórcą okazałej biblioteki. Ostatnio cerkiew przeszła gruntowny remont
 • Artur
  Prześlij 19 May 2015
  Tylko cerkiew została po wsi, która tu była. Sama cerkiew była w ruinie, ale okoliczni mieszkańcy ją wyremontowali. Dużo tablic ze zdjęciami i opisem jest w pobliżu.
 • Malwina
  Prześlij 13 Jan 2015
  Piękna cerkiew, odbudowana od fundamentów przez okolicznych mieszkańców. Można dojechać tam autem, ale proponuję zostawić samochód na parkingu i iść na piechotę. Widoki zapierają dech w piersiach.
 • Alicja
  Prześlij 02 Dec 2014
  Wczoraj i dziś na jednym miejscu.
 • Dominik
  Prześlij 29 Mar 2014
  I mogłoby tak zostać, ale byli tacy, którzy latami spotykali się tu z tym czego nie widać i dotknąć się nie da. Tworzyli coś w imię pamięci, bez budżetu, na przekór przeciwnością. Cerkiew w Łopience. To są Bieszczady. Przyjdź. Zakochasz się.
 • Karolina
  Prześlij 27 May 2013
  Kiedyś tętniło życiem, później życie zamarło.
 • Klaudia
  Prześlij 11 Apr 2013
  Piękne miejsce, warte uwagi (najlepiej zwiedzać poza sezonem wtedy czuć klimat tego miejsca)
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: