WORD Samoobsługowa Myjnia Ciśnieniowa — Myjnia samochodowa w Łomża

Cieszymy się, że cię witamy!

WORD Samoobsługowa Myjnia Ciśnieniowa

Myjnia samochodowa w 400, Zjazd 21, Łomża, Polska, Łomża, Wojewodztwo Podlaskie, 18-400 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat WORD Samoobsługowa Myjnia Ciśnieniowa: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

3
/
5
Oparte na 4 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Podlaskie
Miasto:
Łomża
Kod pocztowy:
18-400

Informacje o WORD Samoobsługowa Myjnia Ciśnieniowa

WORD Samoobsługowa Myjnia Ciśnieniowa to polski Myjnia samochodowa z siedzibą w Łomża, Wojewodztwo Podlaskie. WORD Samoobsługowa Myjnia Ciśnieniowa na 400, Zjazd 21, Łomża, Polska,


Proszę o kontakt z WORD Samoobsługowa Myjnia Ciśnieniowa korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia WORD Samoobsługowa Myjnia Ciśnieniowa, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o WORD Samoobsługowa Myjnia Ciśnieniowa

 • Wojciech
  Prześlij 26 Nov 2022
  Byłem dzisiaj na tej myjni - wrzuciłem 5zl - było słychać samo buczenie - na stanowisku na którym stałem czas upłynął - odjechałem bez 5zl i autem jakim przyjechałem - brak jakiegokolwiek numeru do obsługi ( dla mnie porażka czuje się okradziony - poprostu zwykle legalne złodziejstwo ) nie polecam - No chyba ze ktoś ma na zbyciu niepotrzebny bilon.
 • Arkadiusz
  Prześlij 07 Oct 2016
  Daje radę, uczciwy czas za 1 zł
 • Tola
  Prześlij 11 Jun 2014
  Myjnia Kärchera. Raczej zwyczajna. Na plus można zaliczyć mały ruch, duży plac i rozmieniarkę (można rozmienić banknoty na monety w automacie). Spory minus to słabe ciśnienie w programie woskowania, przez co czas pracy radykalnie się wydłuża, co zwiększa koszty mycia.
 • Agata
  Prześlij 05 Jun 2014
  Dobra myjnia, nie za wielkie kolejki, warto zatrzymać się w drodze powrotnej z Mazur, bo tu jest taniej niż w Warszawie :)
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: