Lidl Centrum Logistyczne — Centrum handlowe w Kałuszyn

Cieszymy się, że cię witamy!

Lidl Centrum Logistyczne

Centrum handlowe w 05-310 Kałuszyn, Polska, Kałuszyn, Wojewodztwo Mazowieckie, 05-310 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Lidl Centrum Logistyczne: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Mazowieckie
Miasto:
Kałuszyn
Kod pocztowy:
05-310

Informacje o Lidl Centrum Logistyczne

Lidl Centrum Logistyczne to polski Centrum handlowe z siedzibą w Kałuszyn, Wojewodztwo Mazowieckie. Lidl Centrum Logistyczne na 05-310 Kałuszyn, Polska,


Proszę o kontakt z Lidl Centrum Logistyczne korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Lidl Centrum Logistyczne, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Lidl Centrum Logistyczne

 • Robert
  Prześlij 17 Jan 2023
  W dniu dzisiejszym tj. 17.01.2023 przywiozłem towar, a mianowicie kurczaka. Po całonocnej jeździe ok. 600 km, rano zaparkowałem Tira pod rampą nr 39 i udałem się na rozładunek, gdzie na chłodni poinformowano mnie że towar nie wyciąga się na rampę tylko kierowca musi przejechać po całym magazynie aby w wyznaczonym miejscu postawić towar. To jakaś kpina, żeby kierowca po ciężkiej swojej pracy musiał wykonywać pracę magazyniera.
 • Roman Fejtko
  Prześlij 30 Mar 2022
  Firma Lidl w Kałuszynie uwaga kierowca miał awizację na 6 rano stoi juz dwie godziny i nadal nie rozładowany. Nie polecam tam rozładunku.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Olga
  Prześlij 21 Jul 2015
  Centrum logistyczne w budowie
 • Jeremi
  Prześlij 14 Oct 2014
  Jeden wielki burdel...
 • Miłosz
  Prześlij 19 Dec 2013
  Есть всё необходимое.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: