Auto Bachus — Naprawa samochodów w Józefów

Cieszymy się, że cię witamy!

Auto Bachus

Naprawa samochodów w Jana Sobieskiego 12, 05-410 Józefów, Polska, Józefów, Wojewodztwo Mazowieckie, 05-410 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Auto Bachus: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 8 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Mazowieckie
Miasto:
Józefów
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
05-410

Informacje o Auto Bachus

Auto Bachus to polski Naprawa samochodów z siedzibą w Józefów, Wojewodztwo Mazowieckie. Auto Bachus na Jana Sobieskiego 12, 05-410 Józefów, Polska,


Proszę o kontakt z Auto Bachus korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Auto Bachus, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Auto Bachus

 • Dominika
  Prześlij 19 Jan 2023
  Bardzo niemiła obsługa, panowie proponują naprawe auta metodą prób i błędów, nie potrafią prawidłowo zdiagnozowac usterki do tego właściciel obraża klienta, bezprawnie nagrywa rozmowy i udostepnia na swoim kanale w sieci w celu osmieszenia i znieslawienia klientów, którzy mu nie pasują. Nie polecam.
 • Bruno
  Prześlij 26 Nov 2015
  Nie polecam gdyż oddałem samochód do naprawy, po czym zapłaciłem kupę kasy, na 2gi dzień rzekomo usunięta usterka znów się powtórzyła. Panowie do szkoły, a nie za usługi!!!
 • Krzysztof
  Prześlij 06 Oct 2015
  PS: Na marginesie dodam, że w warsztacie Pana Kamila jest zawsze porządek, ład i skład. Ma to ewidentny wpływ na to jak traktuje również i moje auto [zdecydowanie dba o cudzą własność], które nigdy nie było zabrudzone w środku po jakiejkolwiek naprawie. Dla mnie jako estety jest to bardzo istotne.
 • Eryk
  Prześlij 01 Oct 2014
  Polecam Auto-Bachus zdecydowanie!!! Pan Kamil zawsze diagnozuje usterki w moim aucie w "punkt". Kolejno rzeczowo i konkretnie przekazuje informacje odnośnie usterek. Przedstawia różne propozycje co do jakości i cen względem wymienianych części [Ja zdedycodowanie zawsze w tym wypadku stawiam na jakość. Uważam, że na aucie i kobietach nie ma co oszczędzać ;-) ]Czas naprawy jest zawsze terminowy. Ceny za usługę napraw bardzo uczciwe.
 • Liliana
  Prześlij 18 Jun 2014
  Polecam. Mila fachowa obsluga
 • Krzysztof
  Prześlij 12 Mar 2014
  Polecam Bachus Wina
 • Maria
  Prześlij 21 Nov 2013
  Reasumując, zdecydowanie widać, że Pan Kamil to prawdziwy miłośnik motoryzacji, bardzo sumienny i przede wszystkim uczciwy mechanik.
 • Sandra
  Prześlij 18 Nov 2013
  Terminowo i uczciwie. Polecam
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: