Bar Smakosz — Bar w Jastrzębia Góra Władysławowo

Cieszymy się, że cię witamy!

Bar Smakosz

Bar w Królewska 6, 84-104 Władysławowo, 84-104 Władysławowo, Polska, Jastrzębia Góra Władysławowo, Wojewodztwo Pomorskie, 84-104 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Bar Smakosz: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  10:00–23:00
 • wtorek
  10:00–23:00
 • środa
  10:00–23:00
 • czwartek
  10:00–23:00
 • piątek
  10:00–23:00
 • sobota
  10:00–23:00
 • niedziela
  10:00–23:00

Ocena

4
/
5
Oparte na 7 opinie

Łączność

kategoria:
Bar
Województwo:
Wojewodztwo Pomorskie
Miasto:
Jastrzębia Góra Władysławowo
Kod pocztowy:
84-104

Informacje o Bar Smakosz

Bar Smakosz to polski Bar z siedzibą w Jastrzębia Góra Władysławowo, Wojewodztwo Pomorskie. Bar Smakosz na Królewska 6, 84-104 Władysławowo, 84-104 Władysławowo, Polska,


Proszę o kontakt z Bar Smakosz korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Bar Smakosz, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Bar Smakosz

 • Mirosława
  Prześlij 26 Jul 2022
  Nie polecam karkówki z grila,ohyda.twarde.spalone z obu stron,również pierogi z truskawkamijakieś dziwne.nie ma tam truskawek tylko jakaś czerwona ciecz z nich wylatuje.
 • Mieszko
  Prześlij 11 Aug 2016
  Jedyny minusik to że zestaw dnia. Jest troszkę mniejszy niż danie skomponowane oddzielnie. Może tak powinno być ale gdybym wiedział to po prostu bym wziął oddzielnie :)
 • Agnieszka
  Prześlij 16 Mar 2016
  Pizza spalona po podejściu do kasy poproszeniu o nową obsługą opryskliwie przyjęła . Po zrobieniu nowej właściciel stwierdził że jestem ślepy . Pracuje jako pizzerman 5lat wiem jak powinna wyglądać pizza i naprwno nie powinna być czarna nie polecam . Jeśli nie musicie nie odwiedzajcie tego lokalu .właściciel nie potrafiący przyjąć krytyki wręcz wykazywał chęć obrażenia mnie po wyrażeniu swojego zdania na temat jego lokalu
 • Marcelina
  Prześlij 20 Jun 2015
  Bardzo niemiła i naburmuszona obsługa nie zachęca do złożenia zamowienia w lokalu. Zamówiona pizza przyszła z dość mocno przypalonym spodem, po odniesieniu poinformowano nas, że będzie zrobiona druga o za to bylabym nawet sklonna dac 2 gwiazdkę, ale niestety odebrał ją sobie sam właściciel swoim pretensjonalnym i mało profesjonalnym podejściem "jak będziesz robić tyle lat co ja to pogadamy". Niestety Panie właścicielu porażki się zdarzają i trzeba się umieć do nich przyznać. Życzę więcej pokory na przyszłość (bo 25 lat stażu nie świadczy o poziomie wykonywanej pracy) i zastanowienia się nad swoim biznesem, bo negatywne opinie z ostatniego czasu nie wzięły się z nieba.
 • Kinga
  Prześlij 20 Oct 2014
  Totalna lipa. Na zamówione danie czekałem pół godziny. Kotlet schabowy z frytkami dobry cena 20 zł. W trakcie spożywania posiłku obsługa zaczyna wynosić ławki i stoły- nie spotkałem się z taką sytuacją. Czułem się jak bym miała pośpiechu połknąć zamówione danie i wyp...ać. Obsługa- czułem się jak bym zrobił przykrość przychodząc.
 • Liliana
  Prześlij 25 May 2014
  Bar przestronny. Prawdopodobnie najtańsze obiady w jastrzębie gorze. Porcje duże. Jedyny mankament to czasami rozgotowane ziemniaki i przesolona delikatnie zupa. Jednak przy takiej cenie to jedzenie dobre. Dwudaniowy obiad za 18zl to dobra cena. Pozdrawiam.
 • Błażej
  Prześlij 24 Feb 2014
  Polecam :) wszystkie negatywne opinie poniżej to jakaś kpina ... Zamówiłem frytki z 10 razy i były bardzo smaczne.. wszystkie dania wychodzą szybko! Obsługa również mila :))
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: