Mettler Stomatologia — Lekarz w Jarocin

Cieszymy się, że cię witamy!

Mettler Stomatologia

Lekarz w Konwaliowa 29, 63-200 Jarocin, Polska, Jarocin, Wojewodztwo Wielkopolskie, 63-200 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Mettler Stomatologia: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 7 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Wielkopolskie
Miasto:
Jarocin
Telefon:
Kod pocztowy:
63-200

Informacje o Mettler Stomatologia

Mettler Stomatologia to polski Lekarz z siedzibą w Jarocin, Wojewodztwo Wielkopolskie. Mettler Stomatologia na Konwaliowa 29, 63-200 Jarocin, Polska,


Proszę o kontakt z Mettler Stomatologia korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Mettler Stomatologia, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Mettler Stomatologia

 • Iwona
  Prześlij 07 Jul 2022
  Bardzo jestem zadowolona z każdej wizyty. Choć nie mieszkam na stałe w Jarocinie, zawsze wracam. Takiego gabinetu to ja nie znam od lat. Pełen profesjonalizm, empatia, kultura, zwyczajnie z przyjemnością się wraca do dr Jana, bowiem narazie tylko u Niego miałam przyjemność leczyć zęby ☺️.
 • Tola
  Prześlij 10 Apr 2016
  Szybko, konkretnie i z poczuciem, że dobro pacjenta jest najważniejsze.
 • Lidia
  Prześlij 23 Mar 2016
  Pełen profesjonalizm wysoka kultura osobista gorąco polecam numer 1 w Wielkopolsce
 • Kornel
  Prześlij 23 Feb 2016
  Pan doktor bardzo sympatyczny i zawsze pomocny. Polecam!
 • Pola
  Prześlij 13 Feb 2015
  Świetni stomatolodzy, znający się na swojej pracy. Ponadto niestety już rzadko kiedy można się spotkać ludzi z tak wysoką kulturą, jaką reprezentują ci panowie. Zdecydowanie polecam!
 • Marta
  Prześlij 05 Aug 2014
  Polecam.
 • Tobiasz
  Prześlij 07 Jun 2013
  Profesjonalizm, kultura i życzliwość; empatia - super bracia stomatolodzy! Warto polecić! Również rtg. Wypada wyrazić nadzieję, że gmina ułatwi dostęp do tego gabinetu budując porządną drogę osiedlową!
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: