Dino — Supermarket w Huta Stara B

Cieszymy się, że cię witamy!

Dino

Supermarket w Główna 11, 42-263 Huta Stara B, Polska, Huta Stara B, Wojewodztwo Slaskie, 42-263 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Dino: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  07:00–22:00
 • wtorek
  07:00–22:00
 • środa
  07:00–22:00
 • czwartek
  07:00–22:00
 • piątek
  07:00–22:00
 • sobota
  07:00–22:00
 • niedziela
  08:00–21:00

Ocena

4
/
5
Oparte na 9 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Slaskie
Miasto:
Huta Stara B
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
42-263

Informacje o Dino

Dino to polski Supermarket z siedzibą w Huta Stara B, Wojewodztwo Slaskie. Dino na Główna 11, 42-263 Huta Stara B, Polska,


Proszę o kontakt z Dino korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Dino, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Dino

 • Magdalena
  Prześlij 17 Jun 2022
  ok. godz.15 chciałam zakupić większą ilość alkoholu cena na cenówce widniała 25,99,przy czym przy kasie 31,99,poprosiłam kogoś z nadzoru ,przyszedł kier.Pan Kamil, powiedział ,że jest inna cena i oni nie zmienili jeszcze cen ,powiedziałam to wezmę inną która też była w promocji, oczywiście też tylko na cenówce .bo też cena była zła, powiedziałam ,że ja widzę taką cenę,i powinien mi wypłacić różnicę cenową,a Pan Kamil powiedział, że u nich tak się nie wypłaca i wyjął wszystkie cenówki promocyjne na alkoholach ,sprawdzając skanerem. jak można tak traktować klienta?????? 15,06,2022 ściągło mi podwójnie z karty podjechałam ponownie do Dino ,znowu pech -Pan Kamil, powiedziałam o co chodzi,a Pan Kamil powiedział ,że ich to nie interesuje ,żebym sobie zgłosiła to do banku, odwrócił się na pięcie i poszedł na magazyn, zapytałam pracownicy ,która słyszała całą tą rozmowę, czy On już skończył ze mą rozmawiać, uważam, że powinien mnie przeprosić o zaistniałą sytuację, On wyszedł i powiedział tak skończyłem i poszedł. No masakra jak taka osoba ma mieć pod sobą zespół ludzi ,to ja im współczuję, a ja jestem klientem i klienta się szanuje.
 • Olaf
  Prześlij 03 Jul 2016
  Dodam, że zmarnowałam tylko czas i cenne pieniądze, a książeczka leży na półce. Czuję się ośmieszona i zbulwersowana sytuacją panującą w markecie.
 • Krystian
  Prześlij 18 Dec 2015
  Kadra pracownicza jest naprawde nieprzyjemna, pracownice na forum sklepu obgadują klientów. Są nieprzyjazne i nieprofesjonalne.
 • Maja
  Prześlij 26 May 2015
  Dobre zaopatrzenie, miła obsługa
 • Milan
  Prześlij 20 Mar 2015
  Sklep idealny na szybkie zakupy. Wszystkiego po trochu. Duży wybór alkoholi. Ogromny plus za to że Dino to polska sieć sklepów.
 • Cezary
  Prześlij 11 Sep 2014
  Dużo do zarzucenia. Ceny produktów w cały świat nie wiesz czy kupujesz coś za 20 czy za 10zl bo pod taką samą nazwa jest kilka cen. Obsługa dramat. Nie potrafią pomoc kiedy trzeba usunąć paragon. Nie da się taka odpowiedź usłyszałam.
 • Roksana
  Prześlij 21 May 2014
  Funkcjonowanie marketu Dino w Hucie Starej B pozostawia bardzo wiele do życzenia.
 • Antoni
  Prześlij 04 Aug 2013
  Starałam się o prace na stanowisku wykładania towaru, złozyłam CV, które zostało zaakceptowane pomino mojego wieku, który nie przykroczył lat 18, następnie zostałam skierowana na badania w celu wyrobienia książeczki sanepidowskiej, badania wykonałam, zapłaciłam 99zł, udałam się do lekarza medycyny pracy, a następnie pojawiłam się w sklepie, aby "dogadać szczegóły" rozmowa sie kleiła dopóki nie napomknęłam o mojej nieletności, szanowna pani kierownik jawnie wyśmiała mnie w oczy i twierdziła, że zaszła pomyłka, bo nieetnich nie przyjmują, chociaż wcześniej mój wiek został wcześniej zaakceptowany. Czy tak powinna wyglądać współpraca między pracowawca a pracownikiem?
 • Zoja
  Prześlij 28 Jun 2013
  Towar niezbyt dobrej jakości za to tanio (coś za coś). Obsługa słabo zorientowana w asortymencie.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: