KFC — Restauracja w Grudziądz

Cieszymy się, że cię witamy!

KFC

Restauracja w Chełmińska 4, 86-300 Grudziądz, Polska, Grudziądz, Wojewodztwo Kujawsko Pomorskie, 86-300 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat KFC: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  09:00–21:00
 • wtorek
  09:00–21:00
 • środa
  09:00–21:00
 • czwartek
  09:00–21:00
 • piątek
  09:00–21:00
 • sobota
  09:00–21:00
 • niedziela
  10:00–20:00

Ocena

4
/
5
Oparte na 6 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Kujawsko Pomorskie
Adres:
Chełmińska 4, 86-300 Grudziądz, Polska, Grudziądz, Wojewodztwo Kujawsko Pomorskie, 86-300
Miasto:
Grudziądz
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
86-300

Galeria zdjęć

Map KFC

Informacje o KFC

KFC to polski Restauracja z siedzibą w Grudziądz, Wojewodztwo Kujawsko Pomorskie. KFC na Chełmińska 4, 86-300 Grudziądz, Polska,

 110796 

Proszę o kontakt z KFC korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia KFC, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o KFC

 • Aurelia
  Prześlij 04 Jul 2016
  Nie polecam KFC dostawa... Zamawiałam w ten sposób 4 razy... Pierwszy raz dostałam jedzenie w 30 min, tak jak podają na stronie. Jednak trzy pozostałe to oczekiwanie ponad półtora godziny do nawet dwóch. Jeszcze nie dostałam kompletnego zamówienia, bo podobno zapomnieli przygotować... Ostatni raz jem coś z KFC... Proponuję zmiwnic ten czas dostawy w ok 30 min na do dwóch godzin, bo to bardziej realny czas oczekiwania! Nie polecam
 • Zoja
  Prześlij 25 Jun 2016
  Bardzo mocno zawiedziony. Obsługa bardzo wolna. Zamówienie inne niż zamawialismy. Zamawialismy zingery z bekonem, dostaliśmy oczywiście z serem. Frytki wyglądały jak flaki. Wogole nie złociste i chrupiące. Czekaliśmy 20 min na kubełek. Napewno mnie tu już nie zobaczą.
 • Oliwier
  Prześlij 09 Jun 2016
  Na dodatek obsługa powolna, często otwarta jest tylko jedna, lub dwie kasy
 • Andrzej
  Prześlij 21 Jun 2015
  Masakra czas oczekiwania tylko jedna kasa, brak asortymentu. Jedna z gorszych w Polsce bylem pare razy I zawsze to samo nic sie nie zmienia.
 • Przemysław
  Prześlij 15 May 2015
  Chyba jedna z najgorszych restauracji KFC w Polsce. Pracownicy oszukują, celowo robią małe stripsy żeby właściciel zarabiał połowę więcej. Na cenniku jest napisane ile gram powinniście dostać, więc nie dajcie się nabrać ludzie jeśli widzicie, że dostajecie małe pyrpcie - odrazu mówić, żeby dołożyli, bo to oszustwo.
 • Kajetan
  Prześlij 02 Apr 2015
  Parodia obsługi.ruszają się jak na wczasach.pani z kasy zamiast obsługiwać bierze porcelanowy kubek kolegi z kuchni i leje mu mirinde przy wszystkich :p takich jaj nie widziałem jeszcze.Wyswietla się twoje zamówienie na zielono że jest do odbioru.idziesz odebrać a tu nie ma.siadasz spowrotem.znowu wstajesz od stołu i stoisz 5 min jak Baran przy kasie i patrzysz jak przez 5min Twoje zamówienie stygnie na tacce. bo brak jest jednej kanapki.,,w końcu odbierasz i przy stole okazuje się że nie masz kubków do napojów.podchodzisz i bierzesz go a Pani z kasy do Ciebie że kubki są płatne.tlumaczysz że nie dostałeś. dostajesz kubek nalewasz i siadasz ale wszystko jest już zimne. Ketchupu brak w kanapkach. Luzem też nie dają. Ostatni raz tam byłem..jadłem w kilkudziesięciu miejscach w Polsce ale to co widziałem w tym KFC polozylo mnie na kolana..powinni wypier...lić cała ekipę. Pani K-person upier....lona jakby na budowie robiła :p
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: