Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny — Gmach sądu w Grodzisk Mazowiecki

Cieszymy się, że cię witamy!

Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny

Gmach sądu w Tadeusza Kościuszki 14, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska, Grodzisk Mazowiecki, Wojewodztwo Mazowieckie, 05-825 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

1
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Mazowieckie
Miasto:
Grodzisk Mazowiecki
Kod pocztowy:
05-825

Informacje o Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny

Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny to polski Gmach sądu z siedzibą w Grodzisk Mazowiecki, Wojewodztwo Mazowieckie. Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny na Tadeusza Kościuszki 14, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Polska,


Proszę o kontakt z Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Sąd Rejonowy I Wydział Cywilny

  • Jan Ludwik
    Prześlij 23 Jan 2022
    dotyczy sygn. akt I Cz 171/21 DK uważam że wydanie takiego postanowienia w czasie ,kiedy w Sądzie Okręgowym znajduje się pozew przeciwko mBank o unieważnienie umowy kredytowej było nie słuszne i nieludzkie . Przypomnę że prawo jest sztuką czynienia tego ,co jest dobre i słuszne . A to orzeczenie ma się ni jak do tego .
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: