Biedronka — Supermarket w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Biedronka

Supermarket w Gumbińska 12, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Biedronka: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  07:00–21:00
 • wtorek
  07:00–21:00
 • środa
  07:00–21:00
 • czwartek
  07:00–21:00
 • piątek
  07:00–21:00
 • sobota
  07:00–21:00
 • niedziela
  09:00–20:00

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Gumbińska 12, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Biedronka

Informacje o Biedronka

Biedronka to polski Supermarket z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Biedronka na Gumbińska 12, 19-500 Gołdap, Polska,

 104738 

Proszę o kontakt z Biedronka korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Biedronka, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Biedronka

 • Matylda
  Prześlij 29 Mar 2015
  Międzynarodowe Centrum Kulturalnej Wymiany Walutowo-Towarowej Biedronka (w skrócie MCKWW-T Biedronka) czyli lokalna Mekka i Medyna zakupowiczów i łowców okazji wszelakich maści, narodowości, przesądów i wyznań. Zgodnie z dużo wcześniejszymi przewidywaniami radzieckich naukowców sprawdziła się prognoza, że bez względu na porę dnia/miesiąca/roku na każdego odwiedzającego przypada circa 1,7 miejsca parkingowego. Stylowe, jasne i czyste wnętrze od progu zalewa niestrudzonych poszukiwaczy handlowych wrażeń kaskadą promocji i bezwstydnie kusi prezentowanymi w nim ofertami, obok których tylko nieliczni z licznych są w stanie przejść obojętnie. Profesjonalna acz dyskretna obsługa sprawia, że czujemy się tam jak u siebie w biedronce. Fakt, że to jedyne takie centrum w promieniu 800m czyni to miejsce jeszcze bardziej wyjątkowym. Niestety, skazą na tym kryształowym wizerunku jawi się brak przestrzeni dla zrealizowania podstawowych czynności fizjologicznych co w ferworze zakupów może stać się źródłem poważnych konsekwencji natury estetyczno-higienicznej.
 • Martyna
  Prześlij 12 Dec 2014
  Zawsze dostępne miejsce parkingowe. Miła i pomocna obsługa. Duży wybór asortymentu. Toaleta dostępna - szczególnie przy zakupach z dziećmi
 • Dawid
  Prześlij 13 Feb 2014
  Moim zdaniem spory wybór towarów,miła obsługa i dobrze usytuowany parking. Sklep z opinii innych robiących zakupy nastawiony szczególnie na przyjeżdżających z zagranicy i chyba jest w tym sporo prawdy ponieważ robiąc zakupy w tej Biedronce spotkałem sporo rosjan. Na parkinku również często stoją samochody z numeracją federacji rosyjskiej. Polecam to miejsce na większe zakupy.
 • Blanka
  Prześlij 23 Aug 2013
  Ogrony sklep, towarów zbyt dużo zwłaszcza w pierwszej czesci - rzeczy piętrzą się na stołach. Widać że personel ciężko pracuje, jest go za mało na tak wielki sklep i mase towaru. Jest miejsce na spokojne spakowanie zakupów, duży parking.
 • Bartosz
  Prześlij 24 Apr 2013
  Za duża kolejka
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: