Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL — Spa w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL

Spa w Wczasowa 7, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

3
/
5
Oparte na 9 opinie

Łączność

kategoria:
Spa
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Wczasowa 7, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL

Informacje o Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL

Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL to polski Spa z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL na Wczasowa 7, 19-500 Gołdap, Polska,

 

Proszę o kontakt z Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Sanatorium Uzdrowiskowe WITAL

 • Marlena
  Prześlij 05 Aug 2016
  Spędzony czas tutaj uważam za bardzo udany. Cisza w urokliwym miejscu w środku puszczy, piękna okolica, bliskość jeziora Gołdap. Rozległą bazą zabiegową zapewnia skorzystanie z licznych zabiegów poprawiających stan zdrowia.
 • Maciej
  Prześlij 31 Jan 2016
  MOJA MAMA BYLA TAM OD 25 CZERWCA DO 18 LIPIEC TEGO ROKU I P OWIEDZIALA ZE JEST SUPER MILA OBSLUGA PIEKNE MIEJSCE NAQ ODPOCZYNEK I RECHABILITACJE POLECAM
 • Kajetan
  Prześlij 26 May 2015
  Polecam sanatorium Wital w Gołdapi. Sanatorium położone jest w pięknym sosnowym lesie; cisza i spokój pomimo iż jest to duży ośrodek.
 • Tymon
  Prześlij 23 Feb 2015
  Sanatorium polecam przede wszystkim ze względu na bardzo dobrą i szeroką bazę zabiegową oraz profesjonalny i życzliwy personel, zaczynając od Recepcji poprzez Panie wykonujące zabiegi i oczywiście lekarzy. Bardzo dobre jest także wyżywienie - domowe zupy, pyszne desery; jest możliwość wyboru diety. W sanatorium organizowane są imprezy kulturalne - na które wstęp jest wolny lub za niewielką odpłatnością; jest kawiarnia w której można potańczyć, jest biblioteka i darmowy dostęp do internetu ( Wi-Fi), w jednej z sal odbywają się także raz w tygodniu Msze Św. Organizowane są także wycieczki w tym do Wilna. Pobyt w sanatorium Wital to poprawa stanu zdrowia oraz relaks dla duszy. Polecam gorąco; mam nadzieję, że tam jeszcze wrócę.
 • Olaf
  Prześlij 15 Nov 2014
  Jeden wielki koszmar.Zimno w budynku, ogrzewanie nie działa.Jedzenie tragiczne.Posiłki małe i kiepskiej jakości.
 • Andrzej
  Prześlij 03 Aug 2014
  W odległości ok 2 km od sanatorium znajdują się tężnie wraz z obiektami towarzyszącymi. Wstęp na teren tężni jest nieodpłatny. Obiekty te stanowią jedną całość z pięknym molo na jeziorze granicznym Polska - Rosja. Do miasta ok 4 km - jeździ bus z sanatorium.
 • Iga
  Prześlij 13 Dec 2013
  Bardzo fajne miejsce
 • Rafał
  Prześlij 13 Nov 2013
  Ewa W.
 • Anastazja
  Prześlij 03 Jun 2013
  W związku z moim 24 dniowym pobytem w sanatorium Wital w Gołdapi na przełomie m-ca sierpnia i września 2016 r. chciałabym podzielić się opinią na temat tego sanatorium.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: