Ao Xiang Sp Zoo — Sklep odzieżowy w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Ao Xiang Sp Zoo

Sklep odzieżowy w Wojska Polskiego 10, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Ao Xiang Sp Zoo: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  09:00–20:00
 • wtorek
  09:00–20:00
 • środa
  09:00–20:00
 • czwartek
  09:00–20:00
 • piątek
  09:00–20:00
 • sobota
  09:00–20:00
 • niedziela
  10:00–18:00

Ocena

4
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Wojska Polskiego 10, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Ao Xiang Sp Zoo

Informacje o Ao Xiang Sp Zoo

Ao Xiang Sp Zoo to polski Sklep odzieżowy z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Ao Xiang Sp Zoo na Wojska Polskiego 10, 19-500 Gołdap, Polska,

 

Proszę o kontakt z Ao Xiang Sp Zoo korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Ao Xiang Sp Zoo, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Ao Xiang Sp Zoo

 • Pola
  Prześlij 22 Feb 2016
  Bezceremonialna inwazja form, wzorów, kolorów i niestety zapachów w wydaniu porażająco skondensowanym. Jedno z największych składowisk oraz punktów dystrybucji materiałów toksycznych i radioaktywnych w tej części kraju a jednocześnie kawałek prawdziwych, współczesnych Chin na wschodniopruskiej, pragołdapskiej ziemi - zanim zatem którakolwiek z Waszych stóp przekroczy próg tego pospolicie niewyjątkowego miejsca warto się chwilę zastanowić czy nie wczytać się głębiej w zgrzytające treści quasi-przeintelektualizowanej opinii samozwańczego przewodnika z Google i dla własnego zdrowia uniknąć równie nieporządanej, co nieuchronnej ekspozycji na zestaw agresywnych, niematerialnych czynników karcenogennych. Tym którzy nie wyczują w porę zagrożenia lub nie starczy im rozsądku i wabieni pokusą niepowtarzalnej okazji jednak odwiedzą to miejsce, ignorując wysyłane im przez organizm sygnały takie jak duszności, łzawienie, dławienie, nieżyt, nagły kaszel czy niezidentyfikowanego pochodzenia pieczenie i nieprzemożony wszechświąd powłok skórnych - zaleca się bezwzględną ewakuację w trybie ultranatychmiastowym. Zgodnie z projektem nowej uchwały burmistrza, kobiety w ciąży pow. 1. trymestu jak i rodzice wprowadzający tam swe niespodziewające się czyhającego zagrożenia potomstwo poniżej 14. roku życia będą publicznie pozbawiani praw rodzicielskich ze względu na okrucieństwo wobec nieletnich. Wg Chińskiego Instytutu Braku Higieny i Jakichkolwiek Norm każdy wdech przesyconej zapachem ropy naftowej mieszanki powietrza i lotnych substratów poprodukcyjnych skraca życie o jeden dzień powodując nieodwracalne zmiany w ludzkiej psychice. W konsekwencji może dojść do przytępienia czujności lub nawet jej uśpienia a wtedy niestety nie będziemy już w stanie osobiście trafnie ocenić ryzyka związanego z pobytem w tym nieunikatowym miejscu, ani - w skrajnie niestety częstych przypadkach - odróżnić zwykłego dobra od niezwykłego zła. W szczytowym afekcie pozornie udanych zakupów możemy nawet mieć złudne poczucie, że to my wydymaliśmy złodziejski system i całe Chiny ludowe robiąc tanio zakupy. Nic bardziej mylnego. Konsekwencje są dużo bardziej nieoczekiwane, rozłożone w czasie i niejednakowo drastyczne. Liczniki Geigera nie kłamią. Kryptoinwazja i zdalna, bezszelestna eksterminacja w białych, bawełnianych, chińskich rękawiczkach trwa. Strzeżcie się. Jedna gwiazda bo mniej się nie da.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: