Bambola Pizzeria — Restauracja w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Bambola Pizzeria

Restauracja w Matejki 4, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Bambola Pizzeria: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  10:00–22:00
 • wtorek
  10:00–22:00
 • środa
  10:00–22:00
 • czwartek
  10:00–22:00
 • piątek
  10:00–22:00
 • sobota
  10:00–22:00
 • niedziela
  10:00–22:00

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Matejki 4, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Telefon:
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Bambola Pizzeria

Informacje o Bambola Pizzeria

Bambola Pizzeria to polski Restauracja z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Bambola Pizzeria na Matejki 4, 19-500 Gołdap, Polska,

 

Proszę o kontakt z Bambola Pizzeria korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Bambola Pizzeria, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Bambola Pizzeria

 • Tadeusz
  Prześlij 22 Mar 2015
  Pizza dobra ale są minusy trzeba długo czekać i często nie odbierają tel
 • Olivia
  Prześlij 05 Feb 2015
  Dopiero co zamówiłem pizze tylko z peperoni. Co dostałem? Gumowe ciasto, ser ,który był twardy i wogóle się nie rozciągał. Zamiast zamówionej pizzy dostałem BOMBE różnych składników takich jak: cebula, pomidory, oliwki, papryke, salami, boczek, nieokreślony wielki okrągły plaster jakiegoś mięsa . Teraz pytanie co oczekiwałem? Pizze z chrupiącym spodem ciągnącym się serem i tylko peperoni. Czy ja życze wiele? Moja ocena jest poniżej 0.
 • Jacek
  Prześlij 06 Oct 2014
  Bardzo dobre obiady i cena dla kazdego
 • Borys
  Prześlij 10 Sep 2013
  Pizze jadałam lepszą, ale ogólnie miejsce do spotkania ze znajomymi czy też obejrzenia meczu super.
 • Dorota
  Prześlij 27 Jun 2013
  Zwana przez miejscowych laBambą, to kolejny miejscowy relikt, który w każdym innym miejscu byłby już jedynie wspomnieniem a tam, w Gołdapi od niepamiętnych już niemalże czasów trwa w swej niezmienonej formie i - co chyba najbardziej zaskakujące - ma on wciąż stosunkowo liczne grono swoich stałych bywalców, którzy mimo upływającego dookoła czasu i zmieniających się preferencji dalej wybierają Bambolę jako cel swych okołowieczorowych browarnych eskapad. Konkurencja po dziś dzień głowi się co jest tym legendarnym magnesem, który po odejściu p. Haliny wciąż hipnotyzuje rzesze młodzieży, wabiąc ją jak wiedzione zapachem muchy do celu. Znane są przypadki osób, które mimo zdecydowanie nienajlepszych wspomnień związanych z pobytem w tym miejscu nie wyciągnęły odpowiednich wniosków i zupełnie bezpodstawnie licząc na kuchenną rewelację popełnilły kolejny w swojej karierze błąd zamawiając pizzę, która kiedyś faktycznie była powszechnym obiektem porządania głodnych smaku zachodu mieszkańców. Niestety kompetencje biznesowe właściciela i lekceważenie coraz mniej małomiasteczkowych oczekiwań coraz bardziej świadomej i wymagającej klienteli sprzeniewierzyły tkwiący w tym miejscu potencjał pozwalając konkurencji przechwycić palmę pierwszeństwa i doprowadzając do utraty swej pozycji niekwestionowanego lidera gołdapskiej pizzy. Obecnie to wybór nieoczekujących kulnarnych ani wizualnych fajerwerków imprezowiczów, entuzjastów niekończących się rozmów przy nierzadko lepkim stoliku.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: