Camping Nr Gołdap — Pole namiotowe w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Camping Nr Gołdap

Pole namiotowe w Stadionowa 12, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Camping Nr Gołdap: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Stadionowa 12, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Telefon:
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Camping Nr Gołdap

Informacje o Camping Nr Gołdap

Camping Nr Gołdap to polski Pole namiotowe z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Camping Nr Gołdap na Stadionowa 12, 19-500 Gołdap, Polska,

 55036 

Proszę o kontakt z Camping Nr Gołdap korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Camping Nr Gołdap, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Camping Nr Gołdap

 • Marianna
  Prześlij 02 Aug 2015
  Pole kempingowe położone na kilku polanach - jedna na stoku, druga bardziej płaska. Obiekt otwarty i niestrzeżony. Często wieczorem i w nocy przyjeżdżali wariaci driftujacy na środku polan. Problem z podpięcie się do prądu ze względu na lokalizację budek prądowych. Toalety ogólnodostępne i czyste. Mało komfortowe prysznice ograniczające prywatność - brak kabin. Jest boisko plażowe, spora łąka do opalania przy brzegu, duże kąpielisko wydzielone pomostem, ratownicy, wypożyczalnia sprzętu wodnego. Droga wjazdowa bardzo piaszczysta, stroma i nierówna. Możliwość wynajmu domków kempingowych. Za płotem puszcza i bagna. Obiekt kawałek od miasta. Często odbywają się zawody sportowe.
 • Nikodem
  Prześlij 24 Feb 2015
  Dobre miejsce na wypoczynek. Spędziłem jedną noc pod namiotem 17/18 sierpnia 2017 r. Bardzo miła obsługa, przystępne ceny i piękne tereny. Żal tylko, że sanitariaty, choć czyste to trącą myszką i brak kuchni gospodarczej. Ale polecam!
 • Aniela
  Prześlij 01 May 2014
  Polozony przy samym jeziorze. Wystarczająca liczba toalet i pryszniców utrzymywanych w czystości. Ladna plaża i duże molo. Bardzo przystepne ceny.
 • Anastazja
  Prześlij 26 Jul 2013
  Na pewno tu wrócę
 • Kajetan
  Prześlij 14 Apr 2013
  Fajne miejsce. Ceny OK. Możliwość podłączenia do prądu. Toalety, prysznice bezpłatne. Mogłoby być więcej wiat ze stołami na polu namiotowym . Jeśli będę w okolicy to na pewno tam znów zawitam.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: