Hyde Park — Park w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Hyde Park

Park w 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Hyde Park: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

3
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Hyde Park

Informacje o Hyde Park

Hyde Park to polski Park z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Hyde Park na 19-500 Gołdap, Polska,

 

Proszę o kontakt z Hyde Park korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Hyde Park, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Hyde Park

  • Michał
    Prześlij 17 Aug 2013
    Nie zna życia, kto choć raz nie znalazł się w tym miejscu po zmroku, miejscu zapomnianym przez władze, niezmiennie preferowanym przez nieustannie poszukującą coraz to bardziej ekstremalnych doznań młodzież. W sezonie zauważyć można sporą rotację na niewygodnych ławeczkach. Poza zasięgiem wzroku, czyli na obrzeżach parku oraz na (mającej swoje najlepsze czasy już dawno za sobą) strzelnicy czuć życiem i łatwo wdepnąć w cudzą ulgę lub potknąć się o czyjeś wspomnienia. Nie mniej jednak warto się tam pofatygować pod pretekstem eksploracji gdyż to, co nas tam wita przechodzi wszelkie podejrzenia i jakiekolwiek opisy nie są w stanie oddać specyfiki klimatu tam panującego. Konkluduję zmyślonym na prędce starym porzekadłem - zmieniamy się my, zmieniają się pokolenia i tylko Hyde Park się jakoś specjalnie nie zmienia.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: