Zajazd Piękna Góra Rudziewicz — Zakwaterowanie w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Zajazd Piękna Góra Rudziewicz

Zakwaterowanie w Konikowo 11, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Zajazd Piękna Góra Rudziewicz: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Konikowo 11, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Zajazd Piękna Góra Rudziewicz

Informacje o Zajazd Piękna Góra Rudziewicz

Zajazd Piękna Góra Rudziewicz to polski Zakwaterowanie z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Zajazd Piękna Góra Rudziewicz na Konikowo 11, 19-500 Gołdap, Polska,

 

Proszę o kontakt z Zajazd Piękna Góra Rudziewicz korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Zajazd Piękna Góra Rudziewicz, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Zajazd Piękna Góra Rudziewicz

 • Malwina
  Prześlij 16 Jan 2016
  Trochę płaski, druga trasa słabo naśnieżana, ale to też wina tegorocznej zimy, bardzo dobre warunki do nauki.
 • Józef
  Prześlij 02 Mar 2015
  Bardzo sympatyczna atmosfera w przytulnym hotelu pod Piękną Górą. Lokalną specjalnością są oczywiście słynne kartacze, które dodartkowo obrosły legendą związaną z organizowanym corocznie w Zajeździe światowy konkurs w jedzeniu kartaczy. Super zabawa z nagrodami dla największych obżartuchów:)) Ale mnie szczególnie przypadła do gustu specjalna kolekcja win z "górnej półki" stanowiąca kolekcję szefa lokalu. Zobaczyć - tak!, skosztować - NIE:)))) Jak to mawiał Bond: for your eyes only:))
 • Oliwia
  Prześlij 27 Jul 2014
  Świetne jedzenie i miła obsługa. Dobry standard jak na tak niską cenę. Pokoje czyste i ładnie zadbane. Jedzenie bardzo dobre z polecana dziczyzną. Dodatkowo miejsce to położone jest w dobrej lokalizacji blisko trasy . Dla lubiących sporty zimowe niedaleko znajduje się stok narciarski.
 • Wojciech
  Prześlij 03 Jul 2014
  Klimat okej, kelnerzy również w porządku jednak jak dla mnie za mały wybór kart w MENU. Wzielismy kartacze, troche za malo cebulki i były dość tłuste mimo, ze byly z wody. Smak okej ;)
 • Liwia
  Prześlij 29 Mar 2014
  Rewelacyjne potrawy z dziczyzny nawet do kartaczy dodawane jest mięso ze zwierzyny płowej hodowlanych przez Rudziewicza. Jeżeli ktoś wchodzi z nart jest bardzo, bardzo głodny to najszybciej podawane są kartacze wystarczy zamówić tylko pół porcji (1 szt.) gdyż są ogromne i bardzo smaczne. Najlepszy chyba to jest zjazdowe w Polsce północnej, wyciąg krzesełkowy i kręgielnia i wiele atrakcji. Świetne miejsce.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: