Trzy Świerki — Zakwaterowanie w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Trzy Świerki

Zakwaterowanie w Galwiecie 48, Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Trzy Świerki: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

3
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Galwiecie 48, Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19
Miasto:
Gołdap
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
19

Galeria zdjęć

Map Trzy Świerki

Informacje o Trzy Świerki

Trzy Świerki to polski Zakwaterowanie z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Trzy Świerki na Galwiecie 48, Gołdap, Polska,

 

Proszę o kontakt z Trzy Świerki korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Trzy Świerki, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Trzy Świerki

 • Bianka
  Prześlij 23 Aug 2015
  Nie mu luksusów, ale jest coś innego - niesamowity klimat, który tworzy Pani Stefa. Niesamowite były te wspólne wieczorne rozmowy wszystkich gości. Polecam.
 • Luiza
  Prześlij 20 Feb 2014
  Jednym słowem rewelacja !!!! Postać Właścicielki budI zainteresowanie i warto zgłębić historię Pani Sławy. Świetne podejscie do ludzi. Warunki do rozbicia namiotu super. Podróżowaliśmy szalkiem green velo wiec spaliśmy jedna noc i nie mielismy okazji by skorzystac z atrakcji ttzech świerkow ale miejsce oceniam bardzo pozytywnie.
 • Miłosz
  Prześlij 08 Oct 2013
  Reweaclyjne, klimatyczne miejsce. Przesympatyczna gospodyni. Swietne jedzonko. Czysto. Miło. Tylko komarów dużo :)
 • Marika
  Prześlij 04 Oct 2013
  Niesamowite miejsce, zgubione nieomalże po środku niczego. Niesamowita gospodyni, Pani Sława, otacza wszystkich gości opieką i sprawia, że wszyscy czują się jak w domu.
 • Inga
  Prześlij 31 Aug 2013
  Jeżeli można by było dać więcej to bym dołożył parę gwiazdek. Przemiła gospodyni, wspaniałe jedzenie, czego chcieć więcej.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: