Hotel Janczes Gołdap — Zakwaterowanie w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Hotel Janczes Gołdap

Zakwaterowanie w plac Zwycięstwa 22, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Hotel Janczes Gołdap: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Ocena

4
/
5
Oparte na 5 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
plac Zwycięstwa 22, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Hotel Janczes Gołdap

Informacje o Hotel Janczes Gołdap

Hotel Janczes Gołdap to polski Zakwaterowanie z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Hotel Janczes Gołdap na plac Zwycięstwa 22, 19-500 Gołdap, Polska,

 

Proszę o kontakt z Hotel Janczes Gołdap korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Hotel Janczes Gołdap, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Hotel Janczes Gołdap

 • Nikola
  Prześlij 17 Oct 2015
  Ceny przeciętne przy nieco ponadprzeciętnych porcja, jedzenie w porządku. Co wymaga poprawy to szybkość obsługi kelnerskiej oraz generalna poprawa wystroju (ten jest... nijaki). Nie ma możliwości płatności kartą.
 • Dorian
  Prześlij 24 Jul 2014
  Coś koszmarnego, wystrój dramat. Jedzenie (oddałam), obsługa nawet nie zaproponowała rozwiązania problemu. A naleśniki był wręcz obrzydliwe-smakowały jak pączki smażone na starym oleju. Szarlotka była nijaka, z lodami( z grudkami lodu-wodnego) i bitą śmietaną z tubki.... NIgdy więcej.
 • Pola
  Prześlij 30 May 2014
  Zarówno hotel jak i restauracja to jakaś porażka. Nie polecam. Jedyny plus to lokalizacja w centrum miasta.
 • Amelia
  Prześlij 04 May 2014
  Srednie kartacze. Dobre grzane piwo, ceny umiarkowane. Wnętrze z poprzedniej epoki.
 • Prześlij 01 May 2013
  Mimo doskonałej lokalizacji przybytek ten od lat nie oferuje nic, czym możnaby ponownie zwabić poszukującego wyjątkowych doznań smakowych klienta, który planując wydanie parudziesięciu złotych trafi tu przypadkiem z nadzieją na feerię smaków i gastronomiczne fajerwerki. Niestety, potencjał tego miejsca pozostaje nieodkryty jak bursztynowa komnata czy równie pożądany złoty opciąg. Świetnie zakonserwowany relikt niedawnej przeszłości i to zarówno pod względem standardu lokalu, obsługi, filozofii jak i stanu umysłu właściciela. Niech więc Was nie zwiedzie Wasze wrodzone przeczucie porażki, kiedy wylądujecie w pobliżu i w motywowanej głodem chwili słabości przypadkiem uznacie, że ten odrapany, zatęchły, zapuszczony obiekt ze zdezelowanymi, wyblakłymi szyldami, gdzie trzeba zgłaszać potrzeby recepcjoniście-szatniarzowi i prosić go o klucz do WC, jest Wam w stanie zaoferować coś więcej niźli garść negatywnych emocji na wyjściu i niezniszczalną wewnętrzną deklarację, że to był ostatni raz. Podsumowując to miejsce to GAG - czyli Gastronomiczna Antywizytówka Gołdapi. Niepolecam to w tym przypadku eufemizm. Odradzam, też nie brzmi dość dobitnie. Przestrzegam to chyba słowo najbardziej adekwatne w kontekście tej jakże smutnej i raczej nie rokującej rychłej poprawy sytuacji.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: