Myjnia Samoobsługowa — Myjnia samochodowa w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Myjnia Samoobsługowa

Myjnia samochodowa w 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Myjnia Samoobsługowa: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  Czynne całą dobę
 • wtorek
  Czynne całą dobę
 • środa
  Czynne całą dobę
 • czwartek
  Czynne całą dobę
 • piątek
  Czynne całą dobę
 • sobota
  Czynne całą dobę
 • niedziela
  Czynne całą dobę

Ocena

4
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Myjnia Samoobsługowa

Informacje o Myjnia Samoobsługowa

Myjnia Samoobsługowa to polski Myjnia samochodowa z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Myjnia Samoobsługowa na 19-500 Gołdap, Polska,

 

Proszę o kontakt z Myjnia Samoobsługowa korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Myjnia Samoobsługowa, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Myjnia Samoobsługowa

 • Marcelina
  Prześlij 20 Jul 2016
  Perfekcyjna lokalizacja - na wjeździe DO lub na wyjeździe Z miasta - czyli komu co akurat bardziej pasuje. Trzy stanowiska, zwykle czynne zapewniają względny komfort użytkowania w dni nie będące dniami tzw. podwyższonego ryzyka jak wielkanos, święto umarłych, święto dyszla czy inne tego typu daty. W zależności od stopnia drobiazgowości właściciela pojazdu myjnia spełnia lub nie spełnia oczekiwań klienta. Dla mnie jest ok, chociaż samą lancą ciężko jest doprowadzić powierzchnie lakierowane do pozbawionej szarego kurzobrudu nieskazitelności. Szczotka z tego co zaobserwowano służy tu raczej do mycia felg niż karoserii - oczywiście najbardziej zdeterminowani ścigacze blasku nic sobie nie robią z zapiaszczenia szczotek i drą lakier do momentu, aż się zorientują. Opisywana myjnia to doskonała opcja na szybką akcję przed nieplanowaną randką coby nie wypaść na ostatniego niedbalca. Zaskakująco idealna również do sprawienia pozoru bycia kimś innym niż się jest w rzeczywistości.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: