Mazurska — Dostawa posiłków w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Mazurska

Dostawa posiłków w Mazurska 6, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Mazurska: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  12:00–22:00
 • wtorek
  12:00–22:00
 • środa
  12:00–22:00
 • czwartek
  12:00–22:00
 • piątek
  12:00–00:00
 • sobota
  12:00–00:00
 • niedziela
  12:00–22:00

Ocena

5
/
5
Oparte na 6 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Mazurska 6, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Mazurska

Informacje o Mazurska

Mazurska to polski Dostawa posiłków z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Mazurska na Mazurska 6, 19-500 Gołdap, Polska,

 

Proszę o kontakt z Mazurska korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Mazurska, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Mazurska

 • Gabriel
  Prześlij 14 Dec 2015
  Już od progu wszelkie przesłanki estetyczne pozwalają nam sądzić, że dobrze trafiliśmy i że czeka tu nas samo dobro. Wystrój wnętrza jest równie smaczny, co proponowane w menu potrawy. Samo menu uszyte na miarę możliwości i potrzeb - każdy znajdzie coś dla siebie. Specjalnością lokalu jest wyjątkowa pizza, jednak na próżno szukać tu pospolitej margerity lub kapriczjozy - zamiast tego mamy tu pozycje w stylu Intryga Bakłażana, Włoska Chłosta czy Zmowa Serowa, które tworzą nowe płaszczyzny smaku i udowadniają, że w świecie pizzy jest jeszcze miejsce na niespodzianki. Będące w ofercie obiady abonamentowe są z reguły dość smaczne i noszą charakterystyczny domowy sznyt. Atmosfera bardzo przyjazna i przyjemna. W słoneczne, letnie dni funkcjonuje tu ogródek z widokiem na leniwie płynącą nieopodal rzeczkę. Można zamówić bezpłatną dostawę pizzy lub obiadów w dowolne miejsce na świecie, pod warunkiem że jest to miejsce na terenie Gołdapi. Świetna kawa w kilku klasycznych odsłonach powinna zaspokoić oczekiwania nawet tych nieco bardziej wypaczonych własnym doświadczeniem kawoszy.
 • Melania
  Prześlij 03 Dec 2015
  Chętnie odebrałbym jedną gwiazdkę ale szczerze to nie bardzo jest za co.
 • Piotr
  Prześlij 17 May 2015
  Miejsce z charakterem, do którego przyciąga wygląd wnętrza, gdzie obsługa sprawia, że chce się zostać a jedzenie zachęca do powrotów. Nienachalna muzyka świetnie komponuje się z otoczeniem. To wszystko sprawia, że można spędzić tu miły wieczór z przyjaciółmi przy kawie czy drinku, zjeść obiad z rodziną lub romantyczną kolację we dwoje z lampką wina. Na pozytywną ocenę wpływa również sposób podania posiłków, które równocześnie są bardzo smaczne a cena nie odstrasza. Dodatkowo ładna zastawa jak i sztućce (co uważam za bardzo ważny element) pokazują, że szanuje się tu klienta. Jest to miejsce godne polecenia i zapewne nie raz jeszcze tu zawitam. Serdecznie gratuluję właścicielom i obsłudze stworzenia tego miejsca i życzę sukcesu! ;)
 • Wojciech
  Prześlij 22 Feb 2015
  Pizza jak i inne dania obiadowe są bardzo smaczne, polecam! Sam lokal mało przytulny, żarówki z trupiobiałym światłem, brak świeczek na stołach, brak muzyki, brak stylu i klimatu, czasami bardzo długi czas oczekiwania na pizzę. Oceniłem samo jedzenie.
 • Marcel
  Prześlij 24 Apr 2014
  Klimatyczne miejsce, można zjeść tutaj posiłek, spędzić miło wieczór. Polecam.
 • Damian
  Prześlij 12 Jul 2013
  Obiady nie powalają. Ciasto pizzy dobre, nieco gorzej ze składnikami. Ładny wystrój.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: