Bankomat PKO BP — Bankomat w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Bankomat PKO BP

Bankomat w plac Zwycięstwa 16, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Bankomat PKO BP: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  00:00–23:59
 • wtorek
  00:00–23:59
 • środa
  00:00–23:59
 • czwartek
  00:00–23:59
 • piątek
  00:00–23:59
 • sobota
  00:00–23:59
 • niedziela
  00:00–23:59

Ocena

5
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
plac Zwycięstwa 16, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Bankomat PKO BP

Informacje o Bankomat PKO BP

Bankomat PKO BP to polski Bankomat z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Bankomat PKO BP na plac Zwycięstwa 16, 19-500 Gołdap, Polska,

 104986 

Proszę o kontakt z Bankomat PKO BP korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Bankomat PKO BP, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Bankomat PKO BP

 • Karolina
  Prześlij 06 Apr 2016
  Bardzo skrupulatna maszyna do pieniędzy w świetnej lokalizacji. Nigdy mi nie odmówiła, nie zawiodła ani nie oszukała. Zawsze daje tyle mi tyle ile zarządam. Przysięgam, że gdyby nie skomplikowany system kotwienia zabrałbym ją do domu, najchętniej do dużego pokoju, gdzie generowana przez nią poświata w kolorze bladego cyjanu idealnie skomponowałaby mi się z miękką, pseudośliwkową tapicerką kanapy a spływające na wykładzinę tu i ówdzie refleksy uwpukliłyby jej głęboką i niezwykle w tym świetle intrygującą teksturę, pozostającą jednak w zasadniczej kontrze do nieskazitelnej gładzi ścian oraz przepastnej głębi podwieszonego na nieprzyzwoitej (jak na panujące warunki) wysokości sufitu. Oczyma wyobraźni codziennie wizualizuję sobie nas, siedzących jedno obok drugiego, śledzących seriaLove losy superbohaterów rodzimych superprodukcji, do których bezapelacyjnie zaliczyć należałoby Plebana, Klon i Za wspólne, jako reprezentantów absolutnej klasyki gatunku. Niestety, te nieszczęsne, wspomniane już wcześniej kotwy odbierają mi całą śmiałość i są źródłem mego nieopisanego smutku. Beznadzieja sytuacji potęguje poczucie straty i sprawia, że zupełnie niechcący i w tajemnicy przed samym sobą podwyższam ocenę z czterech do pięciu gwiazdek. Być może trochę i na wyrost ale sumienie inaczej nie pozwala, mimo że nie zawsze udaje się zaparkować w bezpośredniej bliskości opisywanego obiektu lecz to kwestia zbyt relatywna i zbyt subiektywna aby miała decydujący wpływ na ocenę końcową.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: