Bankomat Banku Pekao S A — Bankomat w Gołdap

Cieszymy się, że cię witamy!

Bankomat Banku Pekao S A

Bankomat w Pl. Zwycięstwa 18, Apteka, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500 Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje na temat Bankomat Banku Pekao S A: adres, telefon, faks, godziny otwarcia, opinie klientów, zdjęcia, wskazówki dojazdu i inne.

Godziny pracy

 • poniedziałek
  Czynne całą dobę
 • wtorek
  Czynne całą dobę
 • środa
  Czynne całą dobę
 • czwartek
  Czynne całą dobę
 • piątek
  Czynne całą dobę
 • sobota
  Czynne całą dobę
 • niedziela
  Czynne całą dobę

Ocena

4
/
5
Oparte na 1 opinie

Łączność

kategoria:
Województwo:
Wojewodztwo Warminsko Mazurskie
Adres:
Pl. Zwycięstwa 18, Apteka, 19-500 Gołdap, Polska, Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie, 19-500
Miasto:
Gołdap
Stronie internetowej:
Telefon:
Kod pocztowy:
19-500

Galeria zdjęć

Map Bankomat Banku Pekao S A

Informacje o Bankomat Banku Pekao S A

Bankomat Banku Pekao S A to polski Bankomat z siedzibą w Gołdap, Wojewodztwo Warminsko Mazurskie. Bankomat Banku Pekao S A na Pl. Zwycięstwa 18, Apteka, 19-500 Gołdap, Polska,

 

Proszę o kontakt z Bankomat Banku Pekao S A korzystając z poniższych informacji: adres, numer telefonu, faks, kod pocztowy, adres strony internetowej, adres e-mail, Facebook. Możesz znaleźć czas pracy i mapę przejścia Bankomat Banku Pekao S A, jak również prawdziwe opinie od gości lub napisać własną recenzję.


Jesteś właścicielem?
Możesz edytować tę stronę:
Edytuj tę strone

Opinie o Bankomat Banku Pekao S A

 • Piotr
  Prześlij 07 Nov 2013
  Mimo z pozoru doskonałej lokalizacji, bankomat ten jest trudnodostępny dla osób poruszających się samochodem. Brak możliwości szybkiego przyparkowania i zatankowania portfela sprawia, że to znajdujące się całkiem obok bankomaty konkurencji, a nie ten tutaj opisywany są głównym źródłem pozyskiwania gotówki zmotoryzowanej grupy mieszkańców tejże mieściny. Z wnikliwie prowadzonych obserwacji i dogłębnych analiz niezbicie wynika również, że to bankomaty znajdujące się wdłuż zwykle skąpanej w słońcu i - powiedzmy sobie szczerze - najbardziej prestiżowej, północnej pierzei Placu Zwycięstwa cieszą się największym powodzeniem wśród pieszych jak i zmotoryzowanych tubylców. Dwie chude gwiazdy za obecność.
Zostaw swoją opinię o tej organizacji:
Usunąć
Twoje oszacowanie: